1473
Noliktavas darbinieks/ Komplektētājs
ALBAU SIA
ALBAU SIA
ALBAU SIA

ALBAU SIA

SIA Albau aicina darbā noliktavas darbinieku/ komplektētāju.

Darba vieta: Tīnūžu šoseja 21, Ikšķile
Pilna slodze: darba dienās 8:00-17:00

Galvenie darba pienākumi:

  • Preču atlase, pakošana un sagatavošana nosūtīšanai ar kurjerpastu vai izsniegšanai klientam
  • Ienākošo preču pieņemšana un salīdzināšana ar pavaddokumentiem
  • Preču izvietošana noliktavā un noliktavas uzturēšana kārtībā
  • Spēja strādāt komandā
  • Piedalīšanās inventarizācijās
  • Veikt citus pienākumus, kas saistīti ar noliktavas darbu

Prasības kandidātiem:

  • Obligātas autoiekrāvēja iemaņas
  • Pieredze noliktavas darbā
  • Iniciatīva un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi
  • Augsta atbildības sajūta

Uzņēmums piedāvā:

  • Bruto mēneša darba algu sākot no 840 - 1280 EUR (pirms nodokļu nomaksas)
  • Stabilu darba samaksu un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšana pēc nostrādātiem 6 mēnešiem
  • Iespēja mācīties un augt līdzi uzņēmumam

Pieteikties vakancei var, sūtot savu CV sadaļā "Pieteikties".
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 840 - 1280

Atrašanās vieta

    Ikšķile, Ogres novads, Latvija
    Tīnūžu šoseja 21

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
ALBAU SIA
ALBAU ir vadošais augstas kvalitātes būvmateriālu sistēmu piegādātājs, kurš kopš dibināšanas 2012. gadā ir radījis apvērsumu būvniecības nozarē. Mūsu uzņēmums piedāvā inovatīvus risinājumus, kas atbilst mūsdienu būvnieku un darbuzņēmēju mainīgajām vajadzībām.

ALBAU uzskata, ka būvniecības nozarē efektivitātei un produktivitātei ir izšķiroša nozīme panākumu gūšanā. Izmantojot progresīvās tehnoloģijas, mēs nodrošinām netraucētu ražošanu, krājumu pārvaldību un savlaicīgas piegādes. Mūsu automatizētie procesi ļauj uzturēt konsekventu piegādes ķēdi, samazinot izpildes laiku un uzlabojot klientu apmierinātību.

Papildus procesu automatizācijai mēs esam moderno e-komercijas risinājumu priekšgalā. Mūsu lietotājam draudzīgā tiešsaistes platforma nodrošina klientiem ērtu pirkšanas pieredzi, ļaujot viņiem piekļūt mūsu plašajam būvmateriālu sistēmu klāstam tikai ar dažiem klikšķiem. Mūsu e-komercijas risinājumi vienkāršo iepirkumu procesu un ietaupa mūsu klientu vērtīgo laiku, sākot no produktu specifikāciju pārlūkošanas līdz pasūtījumu veikšanai un piegāžu izsekošanai.

ALBAU pieredzējušā profesionāļu komanda cieši sadarbojas ar klientiem, lai izprastu viņu īpašās prasības un piedāvātu pielāgotus risinājumus. Mēs cenšamies veidot ilgtermiņa partnerattiecības, kuru pamatā ir uzticēšanās, uzticamība un izcila klientu apkalpošana. Uzņēmuma eksperti ir viegli pieejami, lai piedāvātu tehniskos norādījumus, ieteiktu piemērotus produktus un palīdzētu ar jebkuru jautājumu visā projekta dzīves ciklā.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.albau.eu/lv/

Tev varētu interesēt arī:

Paid Internship in Logistics Documentation
MSC Shared Service Center Riga SIA
Rīga
€ 620
Beigu termiņš: 19.05.2024
Noliktavas darbinieks/-ce (Mārupē)
NovusVet Latvija SIA
Rīga
€ 1200
Beigu termiņš: 29.05.2024
Sauszemes un dzelzceļa kravu nodaļas dispečers
Gefco Baltic
Rīga
€ 1600 – 1700
Beigu termiņš: 08.06.2024