1675
Airline Support Baltic SIA
Grāmatvedis/-e / Uzskaitvedis/-e

Strauji augošs gaisa kuģu tehniskās apkopes uzņēmums SIA "Airline Support Baltic" meklē grāmatvedi/ uzskaitvedi.

Pienākumi:

  • pārraudzīt visus ar noliktavas darbību saistītos finanšu darījumus (arī detaļu pārvaldību, izmaksu uzskaiti un maksājumus piegādātājiem).
  • veikt precīzu uzskaiti par detaļām noliktavā, to kustību un novērtēšanu.
  • saskaņot inventāra pārskatus un atrast neatbilstības.
  • sagatavot pārskatus par galvenajiem noliktavas darbības rādītājiem, piemēram, krājumu apgrozījumu, uzskaites izmaksām un samazinājumu.
  • sadarboties ar noliktavas vadību, lai optimizētu inventarizācijas procedūras un samazinātu izmaksas.
  • veikt regulāras noliktavas finanšu procesu revīzijas, lai nodrošinātu atbilstību uzņēmuma politikai un noteikumiem.
  • palīdzēt veikt mēneša un gada beigu slēgšanas darbības.
  • uzturēt reģistru, veidot atskaites pēc vadītāja norādījumiem.
  • piedalīties inventarizācijas procesos un to rezultātus atspoguļot 1C programmā.

Prasības:

  • izglītība finanšu vai grāmatvedības jomā.
  • grāmatvedības pieredze noliktavās vai loģistikā.
  • 1C programmas zināšanas.
  • teicamas prasmes lietot Excel.
  • labas latviešu un angļu valodas prasmes.
  • labas zināšanas finanšu pārskatu sagatavošanā.
  • spēja ievērot termiņus un analītisks prāts.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un aizraujošu darbu aviācijas nozarē.
  • iespēju saņemt veselības apdrošināšanu.
  • konkurētspējīgu atalgojumu (sākot no EUR 1900).
  • atsaucīgu un savu darbu mīlošu komanda.
  • ērtu un dabai draudzīgu vidi Skultē.
  • ekskluzīvu iespēju redzēt lidmašīnu pacelšanos un nolaišanos katru dienu.
  • sociālās garantijas.
  • ikgadējos uzņēmuma pasākumus.

Sūtiet savu CV sadaļā "Pieteikties".
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1900

Papildu informācija: atalgojums sākot no 1900 EUR bruto.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Skultes iela 50/15

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Airline Support Baltic is a global provider of comprehensive services for maintenance, routine and overhaul repair, modification of aircraft. The company has certificates of compliance with Part 145 of the Regulations of the European Union Aviation Safety Agency (EASA Part-145) offering the services of the highest level in the field of aircraft maintenance and repair.

Our head office is located in Riga, Latvia, we offer aviation services to customers worldwide.

Uzņēmuma mājaslapahttps://airsup.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatvedis
Aioo Latvia
Rīga
€ 1800 – 2500
Beigu termiņš: 03.06.2024
Grāmatvedis/-e
VLAVI SWE
Rīga
€ 1600 – 2200
Beigu termiņš: 19.05.2024
Grāmatveža palīgs/-dze
Tūrisma aģentūra Kolumbs SIA
Rīga
€ 1000 – 1250
Beigu termiņš: 22.05.2024