1770
Cilvēkresursu un atlases vadītājs uzņēmumu grupai
caballero | digital agency

Par uzņēmumu grupu

Uzņēmumu grupa meklē dinamisku un uzņēmīgu cilvēkresursu vadītāju, kas vadītu personālatlasi un nodrošinātu personāla attīstību mūsu dažādajos uzņēmumos dažadajās nozarēs. Kandidātam/-ai jābūt spējīgam/-ai uzņemties atbildību par darbinieku pārvaldību un rūpēties par viņu labklājību, lai mēs kopīgi sasniegtu mūsu uzņēmumu mērķus.

Uzņēmumu grupa ietver:
  • Digitālās izstrādes aģentūru, kas veido mājaslapas, e-komercijas projektus, sistēmas (šobrīd 3 zīmoli, 10 cilvēku komanda)
  • Kafijas un kafijas automātu internetveikalu ar salonu (Pan-Baltic)
  • Uztura bagātinātāju ražotāju (starptautiska 12 cilvēku komanda)
  • Skaistumkopšanas salonu
  • Svinību vietu (bumbu istabu)
  • Pasākumu portālu

Galvenie pienākumi:

  • Efektīva personālatlase un talantu piesaiste
  • Sludinājumu izstrāde un publicēšana, CV izvērtēšana, kandidātu intervēšana
  • Darbinieku novērtējuma izstrāde un motivācijas sistēmas izstrāde
  • Izstrādāt motivācijas sistēmu, strādāt ar vides un apstākļu uzlabošanu
  • Karjeras attīstības atbalsts un kopīgu pasākumu organizēšana darbiniekiem
  • Darba aprakstu sastādīšana un aktualizēšana
  • Ieviest HR CRM
  • Izstrādāt on-boarding un off-boarding procesus
  • Citi ar amatu saistīti pienākumi

Prasības kandidātiem:

  • Pieredze cilvēkresursu jomā vismaz 2 gadi
  • Spēja efektīvi organizēt darbu un darboties autonomi
  • Izcilas komunikācijas un starppersonu prasmes
  • Izglītība vai pieredze saistītajā jomā būs priekšrocība
  • Izcilas rakstiskas un mutiskas latviešu valodas zināšanas
  • Brīva komunikācija angļu valodā gan rakstiski, gan mutiski
  • Vēlamas, bet ne obligātas krievu valodas zināšanas
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas vācu valodas zināšanas

Vēlamais darba grafiks ir pusslodze, ar mērķi progresīvi pāriet uz pilnu slodzi, nodrošinot elastīgu pieeju darbam un iespēju saskaņot to ar personīgajiem pienākumiem. Mēs esam atvērti diskusijām par darba laika sadalījumu un piedāvājam iespēju veidot individuālu darba grafiku, kas atbilstu gan uzņēmuma vajadzībām, gan darbinieka personīgajām prasībām.
Varam apsvērt sadarbību ar mazu HR uzņēmumu.

Piedāvājam:

  • 1200-2900 (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no slodzes, pieredzes un kompetences;
  • Bonusus par sasniegumiem;
  • Mūsdienīgu datortehniku;
  • Daudzveidīgu un dinamisku darbu un izaugsmes iespējas
  • Iespēju strādāt hibrīdā (klātienē <-> attālināti)
  • Elastīgu darba laiku un darbu birojos Rīgā
  • Apmaksātas profesionālās kvalifikācijas celšanas apmācības
  • Dažādus labumus no iekšējā uzņēmumu pakalpojuma / produktu groza.

Ja Jūs esat motivēts/-a un gatavs/-a pievienoties mūsu komandai, lūdzu, sūtiet savu CV uz janis@caballero.lv ar tēmu "Cilvēkresursu Vadītāja vakance".

Pieteikumu termiņš: 2024. gada 18. maijs
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 2900

Papildu informācija: Alga atkarībā no slodzes, pieredzes un kompetences; Bonusus par sasniegumiem; Apmaksātas profesionālās kvalifikācijas celšanas apmācības Dažādus labumus no iekšējā uzņēmumu pakalpojuma / produktu groza.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Viskaļu iela 3A, Rīga
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Ārštata darbinieks
  • Nepilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Komunikācijas prasmes Personāls HR Cilvēkresursu vadība Recruiting Sarunu vešanas prasmes Datorprasmes Atbildīgs

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Jānis Līviņš
Mēs esam caballero - pilna cikla digitālā aģentūra, kas veido web projektus uzņēmumiem, organizācijām, valsts iestādēm un saviem meitas uzņēmumiem.
Paplašinot savu darbību un attīstoties, aicinām darbā kolēģus vai uz sadarbību individuālus speciālistus, mazas komandas ar vērā ņemamu pieredzi web projektu izstrādē.
Savā komandā vēlamies redzēt cilvēkus, kuri ir:
  • pozitīvi un racionāli domājoši;
  • strādāt griboši;
  • uz progresu un mērķa sasniegšanu orientēti.
Mēs esam neliela komanda, kas apzinās savu vērtību un spējas. Veidojot projektus klientiem, fokusējamies uz risinājumu meklēšanu, nevis ieciklējamies uz problēmām, tāpēc šādu pieeju gaidām arī no jaunajiem kolēģiem. Ikdienā strādājam daudz, un esam patiesi un atbildīgi pret sevi un saviem pienākumiem.

Ja Tava attieksme pret darbu saskan ar mūsējo, aplūko kādu no šobrīd aktuālajām pozīcijām.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.caballero.lv

Tev varētu interesēt arī:

HR Project Manager
Amber Beverage Group SIA
Rīga
€ 2300 – 2500
Beigu termiņš: 02.06.2024
Personālvadības biznesa partneris/-e
Latvenergo AS
Rīga
€ 2300 – 2700
Beigu termiņš: 07.06.2024
Personāla vadības speciālists/-e
Printseekers SIA
Rīga
€ 1400 – 2200
Beigu termiņš: 24.05.2024