528
Chemical Technologies SIA
Ceha strādnieks/-ce

SIA Chemical Technologies nodarbojas ar ķīmisko produktu ražošanu un starptautisku tirdzniecību. Uzņēmuma galvenā darbība ir visu veidu tapešu, keramikas preču, iesaiņojumu materiālu, dekoratīvo elementu izejvielu izstrādāšana, ražošana un tirgošana.

Darba pienākumi:
  • Produkcijas sagatavošana;
  • Gatavā produkta fasēšana;
  • Pakošanas darbi;
  • Paletēšanas darbi;
  • Kravas automašīnu iekraušana, izkraušana, izmantojot autoiekrāvēju.

Prasības kandidātiem:
  • Atbildīgums;
  • Punktualitāte;
  • Precizitāte un rūpīgums;
  • Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā;
  • Fiziska spēka noturība;
  • Bez kaitīgiem ieradumiem;
  • Priekšroka tiks dota kandidātiem ar autoiekrāvēja vadīšanas pieredzi.

Piedāvājam:
  • Darbu stabilā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu (mēneša darba algu 900-1400 EUR bruto);
  • Izaugsmes iespējas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Bezmaksas apmācības;
  • Atsaucīgus kolēģus;
  • Drošu darba vidi;
  • Darba laiks: P-Pk, 8:30 - 17:30.

Lūdzu CV sūtīt sadaļā PIETEIKTIES.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz otro atlases kārtu.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 900 - 1400

Papildu informācija: Konkurētspējīgs atalgojums (mēneša darba alga 900 - 1400 EUR bruto)

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
SIA Chemical Technologies nodarbojas ar ķīmisko produktu ražošanu un starptautisku tirdzniecību. Uzņēmuma galvenā darbība ir visu veidu tapešu, keramikas preču, iesaiņojumu materiālu, dekoratīvo elementu izejvielu izstrādāšana, ražošana un tirgošana.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.chem-technologies.com

Tev varētu interesēt arī:

Sauszemes un dzelzceļa kravu nodaļas dispečers
Gefco Baltic
Rīga
€ 1600 – 1700
Beigu termiņš: 08.06.2024
English Speaking Logistics Specialist
Cabonline Customer Service Latvia SIA
Rīga
€ 1400 – 1800
Noliktavas vadītājs/-a (darbam Ogres novadā)
CV-Online Recruitment klients
Ogres novads
€ 1400 – 2000
Beigu termiņš: 21.05.2024