837
Belam - Riga SIA
Tehniskās dokumentācijas nodaļas darbinieks/-ce

SIA "Belam-Rīga" aicina pievienoties Tehniskās dokumentācijas nodaļas darbinieku/ci.

Tehniskās dokumentācijas nodaļas darbinieka/ces pienākumi:
  1. Dokumentācijas sagatavošana, kopēšana, skenēšana un izdrukāšana;
  2. Piedalīšanās dokumentācijas izstrādē un noformēšanā atbilstoši kompānijas standartiem;
  3. Dokumentu rakstiska tulkošana.

Prasības:
  1. Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  2. Datorprasmes labā lietotāja līmenī (MS Office);
  3. Labas latviešu, krievu un angļu valodas prasmes.

Piedāvājam:
  1. Kvalifikācijai un pieredzei atbilstošu atalgojumu;
  2. Draudzīgu, radošu un profesionālu kolektīvu;
  3. Labus darba apstākļus Rīgas centrā;
  4. Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  5. Regulārus pasākumus darbiniekiem un viņu ģimenēm;
  6. Darba alga 1200 EUR.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt SIA "Belam-Rīga" sadaļā "pieteikties" ar piezīmi "Tehniskās dokumentācijas nodaļas darbinieks".

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Darba laiks: Pilna slodze
Darba vieta: Rīga
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.belam.lv

Tev varētu interesēt arī:

Office Administrator
CBRE Baltics
Rīga
€ 2000 – 2200
Beigu termiņš: 27.06.2024
Administrators/-e
UCS SIA
Rīga
€ 1180 – 1530
Beigu termiņš: 29.06.2024
Personāla atlases speciālists/-e
Agence SIA
Rīga
€ 1600 – 2200
Beigu termiņš: 28.06.2024