25
KLIENTU APKALPOŠANAS DARBINIEKI/-CES
KLIENTU APKALPOŠANAS DARBINIEKI/-CES
Multikino Latvia SIA
KLIENTU APKALPOŠANAS DARBINIEKI/-CES

KLIENTU APKALPOŠANAS DARBINIEKI/-CESMultikino Latvia SIA

KLIENTU APKALPOŠANAS DARBINIEKI/-CES

Multikino aicina pievienoties mūsu komandai. Mēs meklējam klientu apkalpošanas darbiniekus, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu, kā arī tos, kas vēlas strādāt pilnu slodzi.

Papildu informācija

5 IEMESLI KĀPĒC PIEVIENOTIES MŪSU KOMANDAI

1. Iespēja apvienot darbu ar skolu/studijām - pievienojoties mūsu komandai Jums ir iespēja noteikt dienas un stundas, kurās Jūs variet strādāt, un noteikt brīvdienas dienās un laikos, kad atrodies skolā vai universitātē.

2. Interesanta vieta, kur strādāt - mūsu kinoteātrī dzīvo ne tikai filmas, bet arī mūzika, sports, tiešraides; strādājot kinoteātrī Jūs varēsiet gan izglītoties un sekot jaunumiem kultūras jomā, gan arī piedalīties dažādos kultūras pasākumos paši.

3. Komunikācija ar cilvēkiem - ja Jums patīk būt starp cilvēkiem, runāt ar viņiem un informēt tos, tad šis darbs ir priekš Jums. Kinoteātris apkalpo gan jauniešus, gan pieaugušos, kā arī bērnus un seniorus, kuri pārsvarā runā latviski, krieviski un angliski.

4. Ieguvumi - saviem darbiniekiem mēs piedāvājam iespēju apmeklēt jaunākās filmas bezmaksas, atlaides uzkodu un dzērienu bārā, kā arī darbinieku saliedēšanas pasākumus. Rezultātā Jūs strādāsiet ne tikai kultūras un izklaides jomā, bet arī paši izmantosiet kultūras un izklaides iespējas. Mēs piedāvājam arī bonusu programmu ikmēneša ienākumu palielināšanai.

5. Izaugsmes iespējas - Jūs uzsākat darbu kā klientu apkalpošanas darbinieks, taču laika gaitā Jūs variet sasniegt jaunus izaicinājumus un kāpt pa karjeras kāpnēm.

DARBA PRASĪBAS

Klientu apkalpošana atbilstoši Multikino standartiem, labas komunikācijas spējas, laipnums, enerģiskums, pozitīva dzīves uztvere, augsta atbildības sajūta, spēja sadarboties komandā un organizēt savu darba vietu, kā arī ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam/-ai (MKN Nr. 206. 51.p).

DARBA PIENĀKUMI
Veikt ikdienas darba pienākumus amata ietvaros: biļešu, uzkodu un dzērienu pārdošana, biļešu pārbaude, savas darba vietas un citu kinoteātra telpu uzturēšana kārtībā.

Lūdzam ņemt vērā, ka kinoteātris savu darba laiku beidz pēc plkst. 00:00 naktī.

Sūtiet Jūsu CV un motivācijas vēstuli sadaļā "pieteikties".
Ar izvēlētajiem kandidātiem mēs sazināsimies telefoniski lai nozīmētu intervijas laiku.

Visa Jūsu iesniegtā informācija un personas dati tiks izmantoti tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam. Datu glabāšanas ilgums: pēc nepieciešamības, bet ne ilgāk par 6 mēnešiem. Personas datu pārzinis: SIA “Multikino Latvia”, adrese: Mūkusalas iela 71, Rīga, LV-1004.