27
AKZ SIA
ATSLĒDZNIEKS
AKZ SIA
AKZ SIA

AKZ SIA

SIA “AKZ”

izsludina konkursu

Atslēdznieka vakancei

darbam Aizkraukles kokzāģētavā

Papildu informācija

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt ražošanas iekārtu uzstādīšanu, apkalpošanu un remontēšanu.

Prasības kandidātam:

  • atslēdznieka darba prasmes, profesijas kods – 7222 01;
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas;
  • vēlamas metināšanas iemaņas;
  • vēlama pieredze kokapstrādes iekārtu remontā un apkalpošanā;
  • darbu izpildes precizitāte.

Nodrošinām atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu u.c. Sekmīgajam kandidātam tiks piedāvāts darbs Aizkraukles kokzāģētavā, Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 7. Motivētus pieteikumus un CV ar norādi "atslēdznieks" lūdzam sūtīt līdz 03.martam.

Adrese: SIA “AKZ”, Matrožu iela 15, 2.stāvs, Rīga, LV-1048.

Tālr.: 67327740

SIA “CV-Online Latvia” ir NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73 (11.08.2008, beztermiņa) Piesakoties vakances konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu uzglabāšanai SIA “CV-Online Latvia” iekšējā konfidenciālajā datu bāzē ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti citos SIA “CV-Online Latvia” veiktajos personāla atlases projektos. Gadījumā, ja kandidāts nevēlas sniegt savu piekrišanu SIA “CV-Online Latvia” turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzam to norādīt pieteikumā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

Piesakoties konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei SIA “AKZ” personāla atlases projektos, saskaņā ar uzņēmuma noteikto kārtību.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1150

Atrašanās vieta

    Aizkraukle, Aizkraukles novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
SIA AKZ akz@akz.lv
67327740

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.akz.lv