41
FP LV SIA
EKSPLUATĀCIJAS INŽENIERIS
FP LV SIA
FP LV SIA

FP LV SIA

Paplašinot darbību, konkursa kārtībā aicinām mūsu komandai pievienoties Ēku ekspluatācijas un aprīkojuma nodrošinājuma inženieri.

Papildu informācija

Darba pienākumi:

  • Jaunu nomas objektu (tirdzniecības telpu) apsekošana, paredzamo būvniecības darbu apjomu noteikšana.
  • Objekta nodošanas ekspluatācijā grafika sastādīšana, saskaņošana, izpildes kontrole. Darbu izpildes kontrole un tehniskā uzraudzība, paveikto darbu kvalitātes izvērtēšana, darbu pieņemšana.
  • Būvniecības tāmju un ekspluatācijas izdevumu kontrole. Nepieciešamo dokumentu, atskaišu sagatavošana, dokumentu aprites organizēšana, izpildīto darbu apmaksas kontrole.
  • Objektu ikdienas ekspluatācijas jautājumu risināšana.

Prasības pretendentiem:

  • Darba pieredze: NĪ objektu nodošana ekspluatācijā, ēku apsaimniekošana un uzturēšana. Obligāta iepriekšējā pieredze darbā ar tirdzniecības platībām. Pieredze darbā ar mazumtirdzniecības veikalu tīkliem (vai līdzvērtīgiem uzņēmumiem) tiks skatīta kā priekšrocība.
  • Augstāka inženiertehniskā izglītība.
  • Zināšanas par ēku un iekārtu ekspluatācijas tehnoloģijām. Uz darba pienākumiem attiecināmo normatīvo aktu pārzināšana.
  • Labas datorprasmes (MS Office, AutoCAD)
  • Teicamas krievu valodas un labas valodas prasmes,

Uzņēmums piedāvā:

  • Dinamisku darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā.
  • Profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas.
  • Stabilu atalgojumu, regulāras piemaksas par darba rezultātiem.
  • Profesionālus un zinošus kolēģus.

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV (vēlams krievu valodā), sadaļā „PIETEIKTIES”.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas.
Pārzinis: SIA FP LV, vienotās reģistrācijas Nr. 40103983827, juridiskā adrese Rīga, Bieķensalas 21, LV-1004.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1900 - 2200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Bieķensalas iela 21

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 AutoCAD MS Office

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Ilva Baltbārzde
26406228

FIX PRICE - starptautisks mazumtirdzniecības veikalu tīkls, kas Latvijā darbojas no 2017.gada. Mūsu veikalos pieejams plašs preču klāsts visai ģimenei par zemām, fiksētām cenām.

Esam pārliecināti, ka veiksmes pamatā ir darbinieki, tāpēc aicinam pievienoties mūsu komandai cilvēkus, kuri nebaidās no darba, vēlas strādāt saliedētā kolektīvā un kopā ar uzņēmumu pilnveidoties un profesionāli augt.

Uzņēmuma mājaslapahttp://fix-price.lv