38
Olainfarm AS
JAUNĀKAIS FARMAKOVIGILANCES SPECIĀLISTS/-E (JAUNĀKAIS KVALITĀTES VADĪBAS SISTĒMU SPECIĀLISTS/-E) ...

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 48 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincipi ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

Papildu informācija

DARBA PIENĀKUMI

  • piedalīties AS Olainfarm valdījumā esošo zāļu lietošanas drošuma uzraudzības nodrošināšanā (datu ieguve, analīze, riskvadība, ziņošana un datubāzes uzturēšana);
  • komunikācija ar Reģionālajiem pārstāvjiem un sadarbības partneriem Farmakovigilances jomā.

PRASĪBAS KANDIDĀTAM

  • ārsta vai farmaceita grāds;
  • vismaz 3 gadu pieredze darbā profesijā;
  • vēlama pieredze farmakovigilances jomā;
  • vēlamas pamatzināšanas epidemioloģijā;
  • spēja orientēties Eiropas Savienības un Latvijas Republikas zāļu drošuma uzraudzības jomu skarošo normatīvo aktu sistēmā un prasībās;
  • teicamas valsts valodas prasmes, labas angļu un krievu valodas prasmes gan mutvārdos, gan rakstiski;
  • prasme argumentēti formulēt viedokli un analizēt datus;
  • spēja strādāt multikulturālā vidē;
  • labas Microsoft Office zināšanas.

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • aizraujošu un dinamisku pilna laika darbu vienā no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijā;
  • profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas augošā uzņēmumā, kas atzīts par 10.vērtīgāko uzņēmumu Latvijā;
  • profesionālus kolēģus, kuri atbalstīs un iedrošinās;
  • papildu labumu grozu, t.sk. apmācības, kolektīvos darba pasākumus, veselības apdrošināšanu, darbinieku autobusu;
  • atalgojums pārbaudes laikā (3 mēneši) EUR 1400 mēnesī (pirms nodokļu nomaksas), pēc sekmīga pārbaudes laika EUR 1700 mēnesī (pirms nodokļu nomaksas).

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz atlases interviju uzaicinātos kandidātus.

Lūgums sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli.

Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu AS “Olainfarm” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Aicinām pieteikumā neiekļaut sensitīva rakstura informāciju, piemēram, informāciju par veselību. Datus uzglabāsim līdz 6 mēnešiem pēc pieteikšanās beigu termiņa. Savu piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: AS “Olainfarm”, kontaktinformācija datu aizsardzības jautājumos: Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, dataprotection@olainfarm.com,+371 28327856. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 1700

Atrašanās vieta

    Olaine, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Sintija Seņka-Sevostjanova
67013802

Uzņēmuma mājaslapahttp://olainfarm.com