40
Jumta segumi, žogi SIA
TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS/-A

Darba apraksts

• Būvmateriālu tirdzniecība (jumta segumi, nožogojumi, lietus ūdens kanalizāciju sistēmas,
stiprinājumi).
• Aktīva jaunu klientu meklēšana: tirdzniecības uzņēmumi, arhitekti, dizaineri, būvniecības
organizācijas un izveidoto attiecību attīstība.
• Tirdzniecības nodaļas darba organizēšana, komandas veidošana, motivēšana un
kontrolēšana.
• Darbs ar piegādātājiem, partneriem, cenu noteikšana.
• Komunicēšana ar uzņēmuma vadību.

Prasības

• Augstākā vai pirmā līmeņa augstākā izglītība.
• Veiksmīga iepriekšējā darba pieredze tirdzniecībā ar būvmateriāliem, apdares materiāliem,
santehniku u.c. tiks uzskatīta par priekšrocību.
• Labas komunikācijas prasmes ar “augsta līmeņa” cilvēkiem.
• Spēcīga personība, plašs pasaules uzskats, spēja ātri orientēties un pielāgoties dažādiem
cilvēkiem un apstākļiem, stresa noturība.
• Angļu, krievu valodas zināšanas.
• B kategorijas vadītāja apliecība.
• Orientācija uz rezultātiem, neatkarība, stratēģiska domāšana.

Mēs jums piedāvājam

• Konkurētspējīgu atalgojumu (no 2110 līdz 3570 EUR mēnesī bruto, atalgojums atkarīgs no
iepriekšējās darba pieredzes + uz rezultātiem balstīta mainīga prēmija).
• Interesantu un atbildīgu darbu daudzsološā uzņēmumā.
• Cieņpilnu un koleģiālu attieksmi pret darbiniekiem.
• Augstas kvalitātes, ērtu darbam nepieciešamu aprīkojumu.
• Iespēju uzlabot kvalifikāciju.
• Visas sociālās garantijas.

Ja jums interesē šis darba piedāvājums, sūtiet savu CV sadaļā “Pieteikties”, vēlams krievu vai angļu valodā un mēs ar jums sazināsimies!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2110 - 3570

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Eksporta projektu vadītājs /-a
EVA-SAT SIA
Rīga
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 20.04.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024
Algu grāmatvedis/-e
Rīga
€ 2000 – 2200