27
Lagron SIA
TĀMĒTĀJS Rīgā
Lagron SIA
Lagron SIA

Lagron SIA

SIA „LAGRON” ir viens no lielākajiem būvuzņēmumiem Latvijā, kas specializējas dažāda veida būvniecības darbu veikšanā. Mēs esam uz attīstību bāzēts uzņēmums, kas attīstās līdzi laikmeta un sabiedrības prasībām.

SIA „LAGRON” ir apzīmējums gudrai un pārdomātai būvniecībai. Uzņēmuma pakalpojumu klāsts sniedzas no profesionāliem padomiem būvniecībā līdz celtniecības projektu realizācijai.
Aicinām savai komandai pievienoties
TĀMĒTĀJU Rīgā

Pienākumi:

• Būvprojektu un cenu pieprasījumu izvērtēšana;
• Tāmju sastādīšana;
• Izpilddokumentācijas sagatavošana un noformēšana atbilstoši prasībām.

Prasības kandidātiem:

• Vidējā speciālā, nepabeigta augstākā vai augstākā izglītība (vēlams tehniskajā jomā);
• Vēlama iepriekšēja pieredze un izpratne par tāmju sastādīšanu, būvniecības procesu un
materiālu pārzināšana, kā arī pieredze administratīvajā darbā;
• Prasme lasīt būvprojektu rasējumus un strādāt saskaņā ar tiem;
• Spēja organizēt un plānot savu darbu patstāvīgi;
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office), AutoCad programmas zināšanas tiks
uzskatītas par priekšrocību;
• Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
• Latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu un dinamisku darbu vienā no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem;
• Darbu draudzīgā atmosfērā;
• Visu nepieciešamo, lai Tu varētu droši, kvalitatīvi un maksimāli ērti veikt savu darbu;
• Draudzīgu kolēģu atbalstu;
• Ērtu darba vietu Rīgas vai Daugavpils birojā.

Amata darba alga bruto no 2000 EUR.

Piesakies sūtot CV sadaļā "pieteikties".
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Papildu informācija: no 2000 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Lagron SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://lagron.lv