46
Nordic Homes SIA
TĀMĒTĀJA PALĪGS

SIA Nordic Homes aicina pievienoties savai komandai
TĀMĒTĀJA PALĪGU

DARBA PIENĀKUMI:

• Tāmju sastādīšana atbilstoši būvniecības projektiem un būvnormatīviem;
• Veicamo darbu apjomu aprēķinu veikšana;
• Veicamo darbu un materiālu kalkulāciju veikšana;
• Tāmju dokumentācijas noformēšana atbilstoši prasībām;
• Saņemtās dokumentācijas analīze.

PRASĪBAS:

• Vidējā vai augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students) vēlams ar būvniecības
novirzienu;
• Izpratne par tāmēšanas darbu un būvniecību;
• Darbs tiešā sadarbībā ar tāmētāju;
• Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, AutoCad);
• Labas latviešu un angļu valodas zināšanas. Citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par
priekšrocību;
• Labas komunikācijas spējas;

PIEDĀVĀJAM:

• Draudzīgus kolēģus;
• Darbu starptautiskā uzņēmumā;
• Profesionālas izaugsmes iespējas;
• Iespēju mācīties, paaugstināt savu kompetenci un papildināt profesionālās iemaņas;
• Ieguldītājam darbam atbilstošu atalgojumu, no 700 EUR pirms nodokļu nomaksas;
• Stabilu darbu un sociālās garantijas;

Lai pietiektos uz vakanci, sūtiet savu CV līdz 18.03.2021 sadaļā "pieteikties" ar norādi „Tāmētāja palīgs”. Atbildi sniegsim pretendentiem, kuri pēc iesūtīto dokumentu atlases iekļūs konkursa 2. kārtā.

Darba vieta: Celtnieku ielā 36, Ānē, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā.

*Nosūtot savu CV, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta atbilstību ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 700

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija
    Celtnieku iela 36, Āne, Cenu pagasts, Ozolnieku novads

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.nordichomes.lv

Tev varētu interesēt arī:

Datu zinātnieks/-ce
AS Mapon
Rīga
€ 3000
Beigu termiņš: 03.05.2024
Junior IT project manager
SoftGamings | SIA SOCRATES
Rīga
€ 1600 – 2000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Datu analītiķis/-e
CV-Online Recruitment klients
Rīga
€ 2500
Beigu termiņš: 26.04.2024