35
ROTONS SIA
RAŽOŠANAS PROCESU VADĪTĀJS
ROTONS SIA
ROTONS SIA

ROTONS SIA

SIA ROTONS ir ražošanas uzņēmums, kas specializējas lielgabarīta plastmasas izstrādājumu ražošanā.
Sērijveida produkcijas ražošanai tiek izmantota rotējošās formēšanas tehnoloģija (Rotational molding). Uzņēmums no 2009. gada darbojas Ādažu novadā un patlaban strādā 30 darbinieki.
Sakarā ar darbības paplašināšanu aicinām darbā

RAŽOŠANAS PROCESU VADĪTĀJU
Rotējošās formēšanas iecirknī

Darba vieta: Ādažu novads. Ir iespēja nokļūt darbavietā no Rīgas, izmantojot uzņēmuma transportu.

Galvenie pienākumi:

• Ražošanas plāna sastādīšana un ikdienas darba organizēšana:
• Darba procesa uzraudzība un uzlabošana;
• Ražošanas iekārtu, aprīkojuma un kārtības darba vietā uzturēšana;
• Darbs ar ražošanas un kvalitātes dokumentāciju

Prasības kandidātiem:

• Augstākā vai vidējā speciālā izglītība, vēlams inženiertehniskā jomā;
• Vēlama 2 gadu pieredze vidējā līmeņa vadītāja amatā ražošanas uzņēmumā. Pieredze
darbā rotējošās formēšanas ražošanas uzņēmumā uzskatāma par priekšrocību:
• Labas saskarsmes un organizatora spējas, prasme plānot savu un kolēģu darbu;
• Augsta atbildības sajūta;
• Spēja rast risinājumus problēmu situācijās, stresa noturība;
• Vēlamas zināšanas par ISO9001 sistēmas un LEAN principiem;
• Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Piedāvājam:

• Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu;
• Iespēju augt līdz ar uzņēmumu un profesionāli pilnveidoties;
• Konkurētspējīgu atalgojumu (1400 EUR bruto pēc pārbaudes laika);
• Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
• Transporta kompensāciju;
• Darbu draudzīgā komandā.

Ja jums ir prasītās prasmes un vēlēšanās strādāt, tad lūdzam savu CV sūtīt sadaļā “Pieteikties” ar norādi “Ražošanas vadītājs”.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Papildu informācija: 1400 EUR bruto pēc pārbaudes laika

Atrašanās vieta

    Ādaži, Latvija
    Ādažu novads

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
ROTONS SIA