40
Olainfarm AS
ELEKTRIĶIS/-E

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 48 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincipi ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

Papildu informācija

Darba pienākumi:

  • elektroietaišu, elektroinstalācijas, apgaismojuma montāža un apkalpošana;
  • ražošanas iekārtu elektriskās daļas apkalpošana;
  • elektrotehnisko mērījumu veikšana;
  • veselības aizsardzības un drošības noteikumu ievērošana darbā;
  • veikt darbus augstumā.

Prasības kandidātiem:

  • vidējā elektrotehniskā izglītība;
  • labas latviešu, krievu valodas zināšanas;
  • zināšanas par elektroietaišu ekspluatācijas noteikumiem;
  • sapratne elektroapgādes sistēmu ekspluatācijā, uzturēšanā, remontdarbu veikšanā
  • pieredze automatizētu iekārtu apkalpošanā, montāžā un remontdarbu veikšanā
  • spēja organizēt savu darbu
  • „B” vai “C” elektrodrošības grupa.

Mēs piedāvājam:

  • aizraujošu un dinamisku pilna laika darbu vienā no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijā;
  • profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas augošā uzņēmumā, kas atzīts par 10.vērtīgāko uzņēmumu Latvijā;
  • profesionālus kolēģus, kuri atbalstīs un iedrošinās;
  • papildu labumu grozu, t.sk. apmācības, kolektīvos darba pasākumus, veselības apdrošināšanu, darbinieku autobusu u.t.t;
  • atalgojumu sākot no EUR 1000 mēnesī (pirms nodokļu nomaksas).

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz atlases interviju uzaicinātos kandidātus.

Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu AS “Olainfarm” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Aicinām pieteikumā neiekļaut sensitīva rakstura informāciju, piemēram, informāciju par veselību. Datus uzglabāsim līdz 6 mēnešiem pēc pieteikšanās beigu termiņa. Savu piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: AS “Olainfarm”, kontaktinformācija datu aizsardzības jautājumos: Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, dataprotection@olainfarm.com,+371 28327856. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama https://lv.olainfarm.com/lv/karjera/privatuma-atruna/

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Papildu informācija: sākot no 1000 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Olaine, Latvija
    Olaine, Rūpnīcu iela 5

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Sintija Seņka-Sevostjanova
67013802

Uzņēmuma mājaslapahttp://olainfarm.com