47
AS PrivatBank
KREDĪTU RESTRUKTURIZĀCIJAS SPECIĀLISTS/-E SAISTĪBU IZPILDES UN DROŠĪBAS DEPARTAMENTĀ

Prasības:
- atbilstība Kredītiestāžu likuma 34.5 panta trešās daļas prasībām;
- augstākā/nepabeigta augstākā izglītība jurisprudences, ekonomikas, finanšu vai banku jomā;
- vismaz 2 gadu iepriekšējā pieredze kredītu nosacījumu pārskatīšanā;
- zināšanas par NPL;
- labas komunikācijas spējas, prasme pārliecināt, argumentēt, atrast risinājumus nestandarta situācijās;
- labas prasmes darbā ar datoru;
- izcilas latviešu un krievu valodu zināšanas;
- precizitāte darbā un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;

Pienākumi:
- veikt fizisko un juridisko personu fananšu analīzi;
- veikt fizisko un juridisko personu kredītu vēstures analīzi;
- veikt klentu iesniegto dokumentu pārbaudi;
- izskatīt kredītu pieteikumus par darījuma izmaiņām;
- panākt vienošanos ar klientiem, lai izmainītu parāda atmaksas nosacījumus.

Piedāvājam:
- interesantu darbu;
- profesionālās izaugsmes iespējas;
- brutto atalgojumu no 755 EUR līdz 979 EUR  mēnesī un motivējošo bonusa sistēmu;
- iespēju mācīties un paaugstināt savu kompetenci;
- stabilu darbu un sociālās garantijas.

CV  ar norādi "​​​​​Kredītu restrukturizācijas speciālists/-e " lūgums sūtīt izmantojot sadaļu "Pieteikties".

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 755 - 979

Papildu informācija: ar motivējošu bonusa sistēmu

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Žanna Andrukoviča
67780456

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.privatbank.lv