32
Albionus SIA
APAĻKOKU IEPIRKUMU SPECIĀLISTS VĀCIJĀ

Kokmateriālu tirdzniecības kompānija Albionus SIA piedāvā darbu:

Darba pienākumi:

• Veikt apaļkoku iepirkšanu;
• Sadarbība ar piegādātajiem jau esošiem un jaunu piegādātāju meklēšana;
• Noliktavu (Latvija, Vācija) atlikumu kontrole un optimizācija;
• Atskaišu un analītiskās dokumentācijas sagatavošana.

Prasības pretendentiem:

• Darba pieredze līdzīgā amatā tiks ieskaitīta kā pluss;
• Pretendentu vēlamies redzēt saistītu ar kokrūpniecības nozari;
• Ļoti labas vācu, latviešu, krievu un valodas zināšanas;
• Labas komunikācijas spējas, iniciatīva un analītiskā domāšana;
• Labas datorprasmes.

Piedāvājam:

• Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā;
• Labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu;
• Tiek atmaksāti gan dzīvošanas izdevumi, gan komandējuma dienas nauda;
• 90 % darbs Vācijā;
• Izaugsmes iespējas.

Atalgojums no 1 200,00eiro (NETO) + motivācija pēc pārbaudes laika.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt latviešu un krievu valodās sadaļā "pieteikties" ar norādi "Apaļkoku iepirkumu specialists Vācijā”.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700

Papildu informācija: 1200,00 eiro (NETO) + motivācija pēc pārbaudes laika.

Atrašanās vieta

    Vācija

Darba veids

  • Pilna slodze