31
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts BIOR
Vecākais eksperts/-e pārtikas paraugu pieņemšanā Klientu apkalpošanas nodaļā

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts „BIOR”
aicina savam kolektīvam pievienoties
Vecāko ekspertu/-i pārtikas paraugu pieņemšanā
Klientu apkalpošanas nodaļā
(uz nenoteiktu laiku, pilna slodze, maiņu darbs)

Prasības:

  • augstākā izglītība atbilstoši nozarei – pārtikas, bioloģijas vai ķīmijas jomā vai vidējā profesionālā izglītība, kas papildināta ar darbības jomai atbilstošām speciālām apmācībām
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office standartprogrammas)
  • labas valsts valodas zināšanas – atbilstoši C1 līmenim
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes
  • precizitāte un augsta atbildība pret uzticēto darbu
  • spēja strādāt komandā un organizēt savu darbu
  • spēja koncentrēties uz vairākām lietām vienlaikus

Pienākumi:

  • darbs speciālajā laboratorijas datu programmā
  • ar testēšanas gaitu un darbu saistītās dokumentācijas uzturēšana
  • klientu konsultēšana un apkalpošana

Piedāvājam:

  • iespēju iegūt profesionālo pieredzi valsts nozīmes pētniecības centrā
  • interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu
  • pēc pārbaudes laika veselības apdrošināšanas polisi
  • maiņu darbu
  • atalgojumu – 800.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un stabilas sociālās garantijas

Pieteikuma dokumentus (CV un motivācijas vēstuli) lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties" ar norādi „Klientu apkalpošanas nodaļas vecākais eksperts” līdz 2021.gada 3.aprīlim.
Tālrunis uzziņām: 29530505
Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti konkursa 2.kārtai.
Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR”, kontaktinformācija Lejupes iela 3, Rīga, apstrādās Jūsu iesniegto informāciju (t.sk. personas datus) augstāk norādītā personāla atlases konkursa norises nodrošināšanai. Jūsu dati tiks saglabāti trīs mēnešus pēc konkursa norises veikšanas. Ar sīkāku savu tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi Jūs varat iepazīties www.bior.lv vai vēršoties pie datu aizsardzības speciālista: datuaizsardziba@bior.lv

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
29530505

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.bior.gov.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kvalitātes kontroles speciālists/-e (uz noteiktu laiku)
Hagberg SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 26.04.2024
Klientu Pakalpojumu Daļas Pārstāvis/-e
Transcom WorldWide Latvia SIA
Latvija
€ 700 – 850
Beigu termiņš: 16.05.2024
Viesu uzņemšanas administrators/-e
SIA Heinike Nams
Rīga
€ 7.5
Beigu termiņš: 04.05.2024