17
I-Work Group
Vadošais tehnologs/-ģe (būvmateriālu ražošanas jomā)

I-Work klients vadošs būvmateriālu ražošanas uzņēmums, aicina savā komandā

Galvenie darba pienākumi:

  • Sastādīt tehnoloģisko operāciju secību ražotnēs un kontrolēt to izpildi;
  • Sekot ražošanas procesa atbilstībai izstrādātajiem tehniskajiem noteikumiem un produkcijas testēšanas vadlīnijām;
  • Veikt izmaiņas iekārtu konfigurācijā, lai sasniegtu produktu vēlamās īpašības un iegūtu nepieciešamos kvalitātes standartus;
  • Informēt par izmaiņām tehnoloģijā un apmācīt iekārtu operatorus, kā kontrolēt saražotās produkcijas kvalitāti;
  • Veidot un regulāri atjaunināt ražošanas procesu tehnisko dokumentāciju t.sk., pētīt jaunu produktu ražošanas iespējas, analizēt produktu tirgu un tehnoloģijas;
  • Konsultēt uzņēmuma vadību par ražošanas metožu izvēli un uzlabošanu atbilstoši jaunajām klientu un likumdošanas prasībām;
  • Regulāri pētīt jaunu produktu ražošanas iespējas, analizēt produktu tirgu un tehnoloģijas un vadīt jaunu produktu sertifikācijas procesu;
  • Analizēt ražošanas procesa efektivitāti no ekonomiskās perspektīvas puses.

Prasības:

  • Darba pieredze vadošā tehnologa vai tehnologa amatā;
  • Vēlama pieredze būvmateriālu vai citu analogu produktu ražošanā;
  • Augstākā izglītība (vēlams mehānikas, ķīmijas jomā un/vai būvniecībā, ceļu būvē);
  • Labas latviešu un angļu valodu prasmes;
  • Datorprasmes labā lietotāja līmenī;
  • Spēja strādāt komandā, vadīt komandu un procesus;
  • Inovatīva domāšana un sekošana jaunākajām tendencēm savā jomā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā un savā jomā vadošā uzņēmumā;
  • Interesantu darbu un karjeras izaugsmes iespējas;
  • Atalgojums robežās 2113 līdz 4300 EUR bruto mēnesī un motivējošu premiālo sistēmu;
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Darbam nepieciešamos līdzekļus un kompensāciju (apmaksāta degviela darba braucieniem, iespēja izmantot dienesta auto, darba mobilais tālrunis un dators).
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2113 - 4300

Papildu informācija: Premiālā sistēma un izdevumu kompensācija (auto).

Atrašanās vieta

    Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Ilze Boitmane
26468860

I-Work klients ir vadošs būvmateriālu ražošanas uzņēmums.