11
SIA "ReālProjekts"
CEĻU PROJEKTĒŠANAS INŽENIERIS, PROJEKTA VADĪTĀJS

SIA „ReālProjekts" – viens no Reaalprojekt grupas uzņēmumiem, kas ir vadošais infrastruktūras projektēšanas uzņēmums Igaunijā, Zviedrijā un Lietuvā. Sevi pierādījis tādos projektos, kā, piemēram, Rail Baltic posma Igaunijā izstrādē, sakarā ar uzņēmuma Infrastruktūras daļas paplašināšanu Baltijas un Skandināvijas valstīs aicina savā komandā pievienoties:

CEĻU PROJEKTĒŠANAS INŽENIERI, PROJEKTA VADĪTĀJU

Papildu informācija

Galvenie darba pienākumi:

  • Būvprojektu vadīšana, Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā;
  • Sagatavot autoceļu būvprojektus un veikt to pārbaudi;
  • Veikt konstrukciju, caurteku, ceļa elementu aprēķinus;
  • 3D modeļa izstrāde Autodesk Civil 3D programā;
  • Sadarbība un komunikācija ar Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas projektu vadītājiem.

Prasības:

  • Vismaz 3 gadu pieredze autoceļu projektēšanā;
  • Būvprakses sertifikāts (tiks uzskatīts kā priekšrocība);
  • Augstākā izglītība;
  • Labas angļu valodas zināšanas;
  • Teicamas Auto CAD Civil3D un MS Office prasmes;
  • Autodesk Subassembly Composer pamatzināšanas (tiks uzskatītas kā priekšrocība);
  • Ceļa segas aprēķina pielietošana;
  • Lieliskas komunikācijas spējas un prasme organizēt darba pienākumu izpildi;
  • Patstāvība, precizitāte un analītiska pieeja darbam;
  • Vēlme strādāt daudznozaru komandā.

Mēs piedāvājam:

  • Kļūt par vienu no starptautiska uzņēmuma darbiniekiem;
  • Labu darba vidi un apstākļus;
  • Darba vietu Rīgā, ar komandējumiem Zviedrijā, Igaunijā;
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas;
  • Stabilas sociālās garantijas;
  • Darba algu no 1900-2150 bruto.

Sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli sadaļā "pieteikties".

Tālr. informācijai: +371 26174620.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1900 - 2150

Papildu informācija: no 1900 EUR

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 26174620