24
Gaļas Nams-Ādaži SIA
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/-E

Pienākumi

  • Tiešā pārdošana pa tālruni
  • Jaunu klientu piesaistīšana
  • Ienākošo/izejošo klientu zvanu, e-pastu saņemšana un apstrāde
  • Nodrošināt precīzu un savlaicīgu pasūtījumu apstrādi un pārvaldīšanu
  • Individuāla darba organizēšana
  • Veikt citus pienākumus darba devēja uzdevumā

Prasības

  • Pabeigta vidējā profesionālā vai augstākā izglītība
  • Pieredze klientu apkalpošanas jomā un/vai kontaktu centrā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Prasmes darbā ar datoru (MS Office)
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Spēju patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu
  • Teicamas saskarsmes spējas un pozitīvu attieksmi
  • Precizitāti un augstu atbildības sajūtu
  • Spēju koncentrēties augstas spiedzes apstākļos

Mēs piedāvājam

  • Intensīvu un dinamisku darbu mērķtiecīgā un draudzīgā kolektīvā
  • Profesionālās pilnveides iespējas
  • Iespēju iegādāties uzņēmuma ražoto produkciju par īpašām cenām
  • Draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus
  • Darba laiks no pl.8:00 – 17:00
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 600 - 1000

Atrašanās vieta

    Lielvārde, Ogres novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
SIA Gaļas nams Ādaži Personāla daļa
26398405
Gaļas nams-Ādaži ir stabils un augošs uzņēmums. Esam viens no TOP 3 ražotājiem Latvijā. Savas darbības laikā uzņēmums ir sasniedzis lielu izaugsmi. Ja arī Tu vēlies būt viens no mūsu enerģiskā kolektīva, aicinām pievienoties:

Uzņēmuma mājaslapahttp://galasnams.lv