17
Dinair Filton
RAŽOŠANAS PROCESU SPECIĀLISTS

“Dinair Filton” SIA - ir viens no “Dinair” grupas (“Dinair Group AB”, Zviedrija) gaisa filtru ražošanas uzņēmumiem, un ietilpst pasaules lielākajā gaisa filtru ražošanas uzņēmumā “AAF” (“American Air Filter”) ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi gaisa filtru ražošanā un gaisa attīrīšanā. "Dinair” pieder 4 ražošanas uzņēmumi, no kuriem 2 Zviedrijā, 1 Somijā un “Dinair Filton” SIA Latvijā. “Dinair Filton” SIA jau 15 gadus nodarbojas ar gaisa filtru ražošanu un šobrīd tas ir lielākais filtru ražotājs Baltijas valstīs nodrošinot ar darba vietām vairāk kā 285 darbiniekus Olaines ražotnē. Paplašinot uzņēmuma darbību, aicinām pieteikties vakantajai amata pozīcijai

Ja Tava stiprā puse ir procesu vadība, komunikācija un sadarbības veicināšana, Tev ir iespēja būt par cilvēku, kas rūpējas par zināšanu nodošanu no produktu attīstības nodaļas uz ražošanu, un praktiski izbaudīt sava darba augļus.

Darba pienākumi

  • Aktīvi piedalīties procesu izstrādē, pilnveidošanā un kontrolēšanā,
  • Cieši sadarboties ar produktu attīstības nodaļu un ražošanu,
  • Atbalstīt ražošanas nodaļas ar nepieciešamo informāciju,
  • Nodot zināšanas un apmācīt darbiniekus prasmē veikt ražošanas pienākumus atbilstoši instrukcijām un kvalitātes prasībām,
  • Veikt procesu izvērtējumus,
  • Sagatavot priekšlikumus augstākajai vadībai par uzņēmuma darbības procesu uzlabošanu.

Prasības kandidātiem:

  • Pirmā līmeņa augstākā vai augstākā izglītība tehniskā jomā;
  • Izpratne par LEAN pieeju ražošanā;
  • Tev piemīt iniciatīva un mērķtiecība, neatlaidība, spēja panākt, ka darbs tiek paveikts;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes, prasme strādāt komandā,
  • Spēja uztvert sarežģītu informāciju ātri un precīzi;
  • Spēja saskatīt uzlabojamās lietas/procesus un piedāvāt risinājumus;
  • Vēlme klausīties un saprast, meklēt risinājumus, dalīties ar zināšanām;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • Vēlme mācīties un pilnveidoties;
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze ražošanas uzņēmumā.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju iegūt unikālu pieredzi starptautiskā uzņēmumā,
  • Darbam nepieciešamās apmācības,
  • Atsaucīgus un profesionālus kolēģus Latvijā un ārvalstīs,
  • Izaugsmes iespējas pilnveidojot profesionālās iemaņas,
  • Labus darba apstākļus un mūsdienīgu vidi,
  • Ieguldījumam atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas,
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika,
  • Kopīgus komandas saliedēšanas un atpūtas pasākumus (kad tas būs iespējams klātienē, šobrīd - online).

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Ražošanas procesu speciālists” lūdzam iesniegt sadaļā “Pieteikties darbam” līdz 22.04.2021.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1850 - 2100

Atrašanās vieta

    Olaine, Latvija
    Rūpnīcu iela 4, Olaine

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel Kanban Lean  Kaizen JIT Six Sigma SMED

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Ilze Zepa
25694484

“Dinair Filton” SIA - ir viens no “Dinair” grupas (“Dinair Group AB”, Zviedrija) gaisa filtru ražošanas uzņēmumiem, un ietilpst pasaules lielākajā gaisa filtru ražošanas uzņēmumā “AAF” (“American Air Filter”).

“Dinair Filton” SIA jau 15 gadus nodarbojas ar gaisa filtru ražošanu un šobrīd tas ir lielākais gaisa attīrīšanas filtru ražotājs Baltijas valstīs, nodrošinot vairāk kā 285 darba vietas Olaines ražotnē.

2020. gada septembrī “Dinair Filton” SIA saņēma Fontes balvu, kā taisnīgākais atalgojuma maksātājs.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.dinair.lv

Tev varētu interesēt arī:

Vecākais tehnologs
Dobeles dzirnavnieks AS
Dobele
€ 1400 – 2000
Beigu termiņš: 04.05.2024
Ražošanas inženieris/-e
I-Work Group
Rīga
€ 1700
Beigu termiņš: 11.05.2024
Production Engineer
Edge Autonomy Riga SIA
Mārupe
€ 2400 – 2600
Beigu termiņš: 17.05.2024