24
OPERATORS (ELEKTRONIKAS RAŽOŠANĀ)/ ОПЕРАТОР (ПРОИЗВОДСТВО ЭЛЕКТРОНИКИ)
Joule Production SIA

Joule Production SIA Rīga, Latvija
Mēs meklējam operatorus darbam mūsu jaunajā rūpnīcā (elektronikas ražošanai) Latvijā.
OPERATORS (ELEKTRONIKAS RAŽOŠANĀ)

Galvenie pienākumi:

• pildīt ar ražošanu saistītos montāžas darbus;
• ievērot un īstenot vadības (Darba drošības, Kvalitātes kontroles, Darba produktivitātes un
citu nodaļu) noteiktos izpildes pamatrādītājus;
• piedalīties nepieciešamajās sanāksmēs;
• pildīt 5S (tīrības) uzdevumus, īpaši tos, kas ietekmē ražošanu (kvalitāti, produktivitāti,
drošību);
• pēc nepieciešamības piedalīties procesu un snieguma uzlabošanas projektos (ideju
sistēma, Kaizen u.c.);
• pildīt citus saistītus uzdevumus, kas uzlabo klientu apmierinātību un uzņēmuma
ienesīgumu.

Prasības:

• gatavība strādāt ražošanā;
• akurātums;
• spēja un vēlme strādāt partnerībā, būt labam komandas loceklim;
• latviešu vai krievu sarunvalodas prasme.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

• iepriekšēja darba pieredze kā operatoram pie montāžas konveijeriem;
• tehniskas zināšanas (prasme lasīt rasējumus u. tml.)

Mēs piedāvājam:

• konkurētspējīgu atalgojumu;
• personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas;
• dinamisku darba vidi starptautiskā uzņēmumā;
• citus darbiniekiem paredzētus bonusus.

Adrese: “Piepilsētas”, Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111
Kontaktpersona talr. +371 29129395 Artis
Atalgojums: no 850 euro bruto.

Joule Production SIA Рига, Латвия
Мы ищем операторов для нашего нового завода (производство электроники) в Латвии.
ОПЕРАТОР (ПРОИЗВОДСТВО ЭЛЕКТРОНИКИ)

Основные задачи:

• Выполнение сборочных работ, связанных с производством
• Отслеживание и стремление к достижению показателей производительности (KPI),
установленных руководством (отделами охраны труда и производственной
безопасности, контроля качества, производительности труда и т.д.)
• Участие в необходимых совещаниях
• Выполнение задач 5S (чистота), особенно влияющих на производство (качество,
производительность, безопасность)
• Участие в проектах по улучшению процессов и производительности (система
управления идеями, кайдзен и т. д.) при необходимости
• Выполнять другие соответствующие обязанности, в результате которых повышается
удовлетворённость клиентов и доходность компании

Требования:

• Готовность работать на производстве
• Аккуратность
• Способность и желание работать на партнёрской основе, быть добросовестным
членом команды
• Разговорный латышский или русский

Как преимущество рассматривается:

• Предыдущий опыт работы оператором на сборочных линиях
• Технические знания (умение читать инженерные чертежи и т. д.)

Мы предлагаем:

• Конкурентоспособную зарплату
• Возможность личного и профессионального развития
• Динамичную рабочую среду в международной компании
• Прочие дополнительные выплаты и льготы работникам

Адрес: “Piepilsētas”, Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111
Контактный телефон: +371 29129395
Зарплата: от 850 евро брутто

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 850

Papildu informācija: no 850 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Ķekava, Latvija
    “Piepilsētas”, Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Artis .
+371 29129395

Reģistrācijas numurs50203284171