17
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tehnoloģiju skautu nodaļas VADOŠAIS EKSPERTS

(LIAA, reģ.Nr.90001739473)
izsludina konkursu uz:

Tehnoloģiju departamenta
Tehnoloģiju skautu nodaļas
VADOŠĀ EKSPERTA amatu

uz noteiktu laiku (līdz 2022.gada 31.decembrim)

LIAA aicina savā komandā darbinieku, kura galvenais uzdevums būs inovatīvu tehnoloģiju meklēšana un attīstīšana uzņēmumos un publiskajās pētniecības organizācijās fotonikas, viedo materiālu un inženiersistēmu jomā.

Piedāvājam

• Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.
• Profesionālās pilnveides iespējas, piedaloties un apmeklējot LIAA organizētos pasākumus
(semināri, konferences, tīklošanās, u.c.).
• Mēnešalgu no 1052,00 EUR līdz 1382,00 EUR, atbilstoši noteiktajai kvalifikācijas
kategorijai un profesionālajai pieredzei attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu
laikā.
• Papildatvaļinājumu, papildu brīvdienas, atvaļinājuma pabalstu un sociālās garantijas
atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta 1
mēneša).
• Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu Rīgas centrā.

Galvenie amata pienākumi

• Apzināt Latvijas uzņēmumu inovāciju vajadzības un sniegt tiem informāciju par
atbilstošajiem atbalsta instrumentiem.
• Apkopot informāciju par jomas pētniecisko organizāciju piedāvātajiem pakalpojumiem.
• Kopā ar pētniecības organizācijām identificēt potenciāli komercializējamos pētniecības
rezultātus, palīdzēt formulēt idejas un sagatavot pētniecības rezultātu mārketinga un
prezentēšanas materiālus.
• Prezentēt pētniecības rezultātus komersantiem, biznesa organizācijām un potenciālajiem
investoriem.

Prasības pretendentiem

• Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlama
inženierzinātnēs vai dabaszinātnēs.
• Vēlama pieredze pētniecības, zināšanu ietilpīgas uzņēmējdarbības vai zinātnes
komercializācijas darbā.
• Pieredze dokumentu izstrādāšanā un normatīvo aktu piemērošanā.
• Zināšanas par zinātnisko institūciju darbību Latvijā.
• Zināšanas par komercializācijas procesu.
• Prasme patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu.
• Teicamas latviešu valodas zināšanas.
• Ļoti labas komunikācijas un prezentācijas prasmes.
• Augsta atbildība, precizitāte un uz rezultātu orientēta pieeja darbam.
• Angļu valodas zināšanas (vismaz B2 līmenī).
• Labas spējas apkopot, sistematizēt un analizēt lielu informācijas apjomu.
• Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru un ar attālinātā darba risinājumiem
virtuālajā vidē.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2021.gada 29.aprīlim, pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtot sadaļā "pieteikties", ar norādi „TeD TSN vadošais eksperts” vai nosūtot pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442, vai iesniedzot personīgi.
Informējam, ka, pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1.kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2.kārtai!
Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi, atbilstoši ”Personas datu apstrādes principi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras amatu pretendentu atlasei” (publicēti LIAA mājas lapā, turpmāk – Datu apstrādes principi atlasei). Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.
Tālruņi uzziņām – 68801488, 67039407, 67039403.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1052 - 1382

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
68801488

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir ekonomikas ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde.

LIAA ir dibināta 1993. gadā kā bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Attīstības aģentūra". LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un ...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.liaa.gov.lv

Tev varētu interesēt arī:

Jaunākais ražošanas kontroles centra koordinators/-e
Air Baltic Corporation AS
Latvija
€ 1800 – 2000
Beigu termiņš: 29.04.2024
Facebook Ads Specialist
SIA "Dynatech"
Rīga
€ 2115
Beigu termiņš: 18.04.2024
Mehānikas Inženieris - Konstruktors
SAF TEHNIKA AS
Rīga
€ 1800