21
Olainfarm AS
SERVERU ADMINISTRATORS/-E - SERVER ADMINISTRATOR (MS WINDOWS) IT DEPARTAMENTĀ

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 48 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmuma darbības pamatprincipi ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

Papildu informācija

Darba pienākumi:

  • atbalstīt Windows Server 2012/2016/2019 virtuālās un fiziskās sistēmas;
  • uzturēt tos uzinstalēto dažādu neatkarīgo ražotāju programmatūru;
  • atkļūdot Windows 7/8/10 darbstaciju darbības traucējumus (otrajā līmenī);
  • sniegt otrā līmeņa atbalstu citiem IT darbiniekiem un gala lietotājiem;
  • nodrošināt jauno IT sistēmu ieviešanas un uzlabojumu projektu izpildi.

Prasības kandidātiem:

  • trīs gadu Windows Server sistēmu atbalsta pieredze;
  • Active Directory un Group Policy administrēšanas prasmes;
  • datorsistēmu un datortīklu aizsardzības principu izpratne;
  • darba no komandrindas un PowerShell skriptēšanas iemaņas;
  • IPv4 protokolu saeimas darbības zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • aizraujošu, dinamisku, intensīvu darbu;
  • profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas draudzīgā kolektīvā augošā uzņēmumā, kas atzīts par 10. vērtīgāko uzņēmumu Latvijā;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu, darbinieku autobusu nokļūšanai uz/no darba (maršrutos – Rīga, Olaine);
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1500 līdz 2000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz atlases interviju uzaicinātos kandidātus.

Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu AS “Olainfarm” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Aicinām pieteikumā neiekļaut sensitīva rakstura informāciju, piemēram, informāciju par veselību. Datus uzglabāsim līdz 6 mēnešiem pēc pieteikšanās beigu termiņa. Savu piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: AS “Olainfarm”, kontaktinformācija datu aizsardzības jautājumos: Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, dataprotection@olainfarm.com,+371 28327856. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama https://lv.olainfarm.com/lv/karjera/privatuma-atruna/

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2000

Atrašanās vieta

    Olaine, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Sintija Seņka-Sevostjanova
67013802

Uzņēmuma mājaslapahttp://olainfarm.com

Tev varētu interesēt arī:

Informācijas sistēmu administrators (-e) IT nodaļā
Aizdevums.lv
Rīga
€ 1800 – 2800
Beigu termiņš: 05.05.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024
Algu grāmatvedis/-e
Rīga
€ 2000 – 2200