11
Gaļas Nams-Ādaži SIA
GALVENO MEHĀNIĶI

Pienākumi

  • Tehniskā personāla organizēšana un kontrole
  • Nepārtrauktas darbības nodrošināšana ražošanas iekārtām, to uzturēšana darba kārtībā, tehniskās apkopes nodrošināšana un kontrole, nepieciešamo remontdarbu veikšana;
  • Sadarbība ar ārpakalpojumu sniedzējiem par nepieciešamiem un aktuāliem jautājumiem.
  • Jauno darbinieku apmācība
  • Piedalīties uzņēmuma attīstībā, rast jaunus risinājumus darba uzlabošanai/optimizēšanai

Prasības

  • Augstākā/vidējā profesionālā izglītība tehniskā nozarē
  • Darba pieredze mehāniķa, remontatslēdznieka vai līdzīgā amatā tiks pozitīvi vērtēta;
  • Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt patstāvīgi;
  • Prasme analizēt un rast efektīvus risinājumus;
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Iemaņas darbā ar datoru

Vēlams

  • Zināšanas/pieredze par saldēšanas iekārtām
  • Izpratne par automatizētām sistēmām
  • Pieredze pārtikas rūpniecības jomā

Mēs piedāvājam

  • Stabilu atalgojumu, sākot no 1300eur pirms nodokļu nomaksas
  • Profesionālu apmācību darba vietā
  • Visas sociālās garantijas
  • Izaugsmes iespējas īsā laika posmā
  • Iespēju iegādāties uzņēmuma ražoto produkciju par īpašām cenām
  • Pēc pārbaudes laika beigām, kompensējam Izdevumus par Sanitārās grāmatiņas pārbaudi un obligātās veselības pārbaudi
  • Laba atrašanās vieta (no Rīgas nepilnas stundas brauciens)
  • Veselības apdrošināšana – pēc nostrādāta viena gada
  • Juridiskā palīdzība pēc nepieciešamības
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1400

Atrašanās vieta

    Lielvārde, Ogres novads, Latvija
    Parka iela 8, Lielvārde

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Personāla daļa
26398405
Viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, savā komandā aicina pievienoties:

Uzņēmuma mājaslapahttp://galasnams.lv