11
Auto vadītāju plānotājs
KREISS SIA
KREISS SIA
KREISS SIA

KREISS SIA

Kreiss ir viens no nozīmīgākajiem kravu pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem Eiropā, ar vairāk kā 27 gadu pieredzi loģistikas jomā. Uzņēmums sniedz kvalitatīvus un videi draudzīgus pakalpojumus, nodrošinot pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu Eiropā un NVS valstīs.

Auto vadītāju plānotājs/-a

Darba pienākumi:
- Plānot un organizēt auto vadītāju darbu;
- Veikt nepieciešamās izmaiņas auto vadītāju darba grafikā;
- Uzturēt komunikāciju ar auto vadītājiem;
- Sniegt atbalstu auto vadītājiem dažādu jautājumu un problēmsituāciju risināšanā;
- Citu operatīvo jautājumu risināšana.

Prasības:
- Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā pozīcijā;
- Pieredze loģistikas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
- Labas datorprasmes;
- Komunikabla, atbildīga un proaktīva personība.

Mēs piedāvājam:

- Darbu lielā un stabilā uzņēmumā;
- Dinamisku un interesantu ikdienu;
- Konkurētspējīgu atalgojumu un motivācijas sistēmu, kas atkarīga no darba rezultātiem;
- Veselības apdrošināšanu;
- Apmaksātu autostāvvietu;
- Labus darba apstākļus, kā arī profesionālu un atsaucīgu kolēģu atbalstu.

Gaidām Jūsu CV!
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu.
Paldies par dalību.
Informējam, ka pirms pieņemšanas darbā tiek pārbaudīta pretendenta atbilstība likuma "Par aviāciju" 57.1 panta prasībām.
Papildus informāciju par kandidātu personu datu apstrādi skatīt SIA “Kreiss” privātuma politikā, kas pieejama SIA "Kreiss" mājas lapā.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1250

Atrašanās vieta

    Latvija
    Bērzlapas 5, Mārupe

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inese Meikša
20283824

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.kreiss.lv