23
Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS
PERSONU ATLĪDZĪBU INSPEKTORS/E

Prasības kandidātiem

Ja esi pozitīva personība, ar augstu atbildības sajūtu, spēj patstāvīgi pieņemt lēmumus, meklējam tieši Tevi!

Ja Tev ir:
• medicīniskā izglītība vai pieredze darbā veselības apdrošināšanā;
• attīstīta loģiskā domāšana un vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes;
• augsta precizitāte un atbildības sajūta;
• spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
• teicamas latviešu (mutvārdos un rakstos), labas krievu un angļu valodas zināšanas;
• labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku.

Darba pienākumu apraksts

Tavi pienākumi:
• pieteikumu informācijas pārbaude, datu precizēšana un ievadīšana datu apstrādes sistēmā;
• lēmumu pieņemšana par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu vai tās atteikumu veselības, nelaimes gadījumu un citos, ar personām saistītos atlīdzību veidos;
• klientu konsultēšana par izmaksu lietu administrēšanas procesu un veselības apdrošināšanas programmu segumu.

Mēs piedāvājam

Atbilstošākajam kandidātam piedāvāsim:
• interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
• iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
• darbam nepieciešamo profesionālo apmācību.

Lai pieteiktos

Lai pieteiktos sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi „PERSONU ATLĪDZĪBU INSPEKTORS/E” uz e-pastu: darbs@ban.lv
Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija (gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju) tiks apstrādāti personāla atlases mērķim un “Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās attiecināmas uz personāla atlasi.

Papildu informācija par personas datu apstrādi - https://www.ban.lv/kompanija/privatuma-politika/

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 800 - 1400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Antonijas iela 23

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
darbs@ban.lv darbs@ban.lv

Apdrošināšanas akciju sabiedrība Baltijas Apdrošināšanas Nams ir dibināta 2000. gadā. Atsaucīgi un profesionāli darbinieki, teicami sakārtots apdrošināšanas atlīdzību izmaksas process, daudzpusīgi apdrošināšanas pakalpojumi privātpersonām un biznesam, kas apvieno optimālu polises segumu ar klientam labvēlīgu cenu raksturo Baltijas Apdrošināšanas Nama darbību Latvijas apdrošināšanas tirgū jau vairāk nekā 15 gadus.Baltijas Apdrošināšanas Nama klientiem pieejams daudzpusīgs pakalpojumu klāsts autotransporta (OCTA, KASKO), īpašuma, ceļojumu, nelaimes gadījumu, uzņēmumu darbinieku veselības, kravu un kuģu apdrošināšana, kā arī citi apdrošināšanas pakalpojumi.Klientu ērtībām izveidots plašs apkalpošanas tīkls visā Latvijā – mūsu pakalpojumi ir pieejami divos klientu apkalpošanas centros Rīgā, reģionālajās filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Valmierā un Valkā, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem, tostarp Ceļu satiksmes drošības direkcijas filiālēs 26 lielākajās Latvijas pilsētās, pie apdrošināšanas brokeriem, aģentiem un starpniekiem, auto dīleriem un Latvijas Naftas degvielas uzpildes stacijās.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.ban.lv