16
VIZULO SIA
KVALITĀTES VADĪBAS SISTĒMAS SPECIĀLISTS/-E
VIZULO SIA
VIZULO SIA

VIZULO SIA

VIZULO raksturo skaists izstrādājuma dizains, augsti tehniskie parametri un izcila kvalitāte. Mēs esam Latvijā strādājošs LED gaismekļu ražošanas un pārdošanas uzņēmums, kas specializējas teritorijas, ielu, komerciālā un rūpnieciskā LED apgaismojuma izstrādē.

Uzņēmumam paplašinoties, būsim priecīgi savā komandā uzņemt enerģisku kolēģi, kas turpmāk pildīs Kvalitātes vadības sistēmas speciālista pienākumus.

Galvenie pienākumi:
• Nodrošināt uzņēmuma ražošanas materiālu kvalitātes pārbaudi
• Kvalitātes sistēmu dokumentācijas adminstrēšana
• Dalība uzņēmuma kvalitātes sistēmas uzturēšanā
• Veikt iekšējos auditus
• Nodrošināt efektīvu kvalitātes politikas īstenošanu uzņēmumā
• Ikdienā komunicēt kvalitātes vadības sitēmas jautājumos ar kolēģiem.

Prasības:
• Vēlama pieredze 3 gadi līdzīgā amatā ražošanas vai būvniecības nozarē
• Spēja strādāt patstāvīgi, efektīvas darba organizēšanas un problēmsituāciju risināšanas
prasmes
• Prasme sasniegt noteiktos mērķus
• Spēja strādāt dinamiskos darba apstākļos
• Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas
• Labā lietotāja līmenī MS Office zināšanas
• Interese par ražošanas procesa uzlabošanu.

Piedāvājam:
• Mēneša atalgojumu 1000 līdz 2600 EUR pirms nodokļu nomaksas (bruto), atalgojums
atkarīgs no darbinieka sasniegtajiem rezultātiem.
• Sociālās garantijas
• Profesionālus un atsaucīgus kolēģus
• Profesionālās apmācības
• Dinamisku darba vidi
• Pilnu darba laiku ar darba vietu Iecavā (iespēju robežās nodrošinām transportu).

Darba vieta: “Lauču Lejas” Iecava, LV-3913

Ja atbilstat prasībām, lūdzam pieteikties amatam līdz 2021.gada 07.jūnijam izmantojot CV-Online sistēmu.

Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Darba intervija notiks attālināti.
Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai šī atlases konkursa norisei.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 2600

Atrašanās vieta

    Zemgales reģ., Latvija
    “Lauču Lejas” Iecava

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
VIZULO SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vizulo.com