22
Latvijas Televīzija VSIA
Ziņu galvenais redaktors

Prasības kandidātiem

VSIA “Latvijas Televīzija” ir sabiedriskais medijs, kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu. LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus – jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā:
Ziņu galveno redaktoru

Galvenie pienākumi:
• Ziņu satura plānošana un stratēģiskā attīstība
• Analītiskā un pētnieciskā satura plānošana, koordinēšana un attīstīšana ziņu raidījumos un interneta platformās
• Ziņu raidījumu analīze un vērtēšana
• Sekot līdzi pasaules tendencēm ziņu veidošanā un attīstīt jaunus formātus

Prasības:
• Augstākā izglītība
• Vismaz piecu gadu pieredze pētnieciskajā žurnālistikā vai ziņu redaktora amatā
• Spēja analizēt aktuālos notikumus Latvijā un citviet pasaulē
• Piemīt kritiskā domāšana, “ziņu nervs”, analītiskā domāšana, piemīt teicamas komunikācijas spējas, ir radošs un atbildīgs
• Piemīt augsta stresa noturība, izlēmīgums sarežģītās situācijas
• Zināšanas par ziņu žurnālistikas tiesisko regulējumu un ētikas normām
• Zināšanas par multimediāla satura veidošanu
• Izpratne par sabiedriskā medija vērtībām un mērķiem
• Teicamas latviešu un divu svešvalodu zināšanas

Piedāvājam:
• Dinamisku un izaicinājumiem pilnu darbu mediju uzņēmumā
• Radošu un talantīgu darba kolektīvu
• Sociālās garantijas
• Atalgojumu – 2500 EUR (bruto)

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam pievienot sadaļā "Pieteikties" līdz 05.07.2021.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://ltv.lsm.lv