10
SIA Media Solutions
Riska analītiķis (Fraud analyst) / Фрод- аналитик

Riska analītiķis (Fraud analyst)

Prasības
Obligātās:

• Analītiskā domāšana, tieksme apgūt jaunas lietas
• Prasme korekti rakstīt vēstules/ pieprasījumus
• Augsta stresa noturība
• Pieredze strādājot ar lielu datu apjomu
• Pieredzējis Excel lietotājs
• Augsta atbildības sajūta, spēja veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi
• Labas rakstiskas angļu valodas zināšanas

Vēlamās:

• Pieredze darbā ar CRM
• Pieredze strādājot banku sfērā
• Pieredze lietotāju verifikācijas veikšanā izmantojot KYC / AML paņēmienus

Pienākumi

• Finanšu darījumu analīze krāpšanas novēršanai
• Finanšu darījumu uzraudzība, lai atklātu vai novērstu krāpšanu un naudas atmazgāšanu
• Atskaišu sagatavošana analizējot darījumu riskus
• Piedāvāt priekšlikumus par darījumu riska precedentu samazināšanas pasākumiem
• Paziņojumu sūtīšana izmantojot e-pastu
• Darbs ar CRM un datu bāzes uzturēšana

Noteikumi

• Pārbaudes laiks- 2 mēneši
• Darba grafiks pārbaudes laikā 5/2 (9 stundas). Pēc pārbaudes laika grafiku var mainīt savstarpēji vienojoties
• Pēc pārbaudes laika tiek izmantota papildus motivācijas politika

Lūgums sūtīt savu CV latviešu un angļu vai krievu valodā.
Mēs augstu novērtējam katru nosūtīto CV, bet informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs iekļauti otrajā atlases kārtā.

Фрод- аналитик

Требования
Обязательные:

• Аналитическое мышление, стремление к обучению
• Владение навыками составления писем
• Высокая стрессоустойчивость
• Опыт работы с большими объемами данных
• Опытный пользователь Excel
• Усидчивость, ответственность, мультизадачность
• Знание английского языка (возможность свободно вести переписку)

Желательные:
• Опыт работы с CRM
• Опыт работы в банковской сфере
• Опыт в проведении проверки пользователей KYC/AML

Задачи
• Анализ финансовых операций на предмет мошенничества
• Мониторинг финансовых операций с целью выявления или предотвращения мошенничества и отмывания денег
• Подготовка заключений с анализом рисков по финансовым операциям
• Внесение предложений по мерам минимизации операционных рисковых прецедентов
• Отправка уведомлений посредством эл. почты
• Работа с CRM и ведение базы данных

Условия
• Испытательный срок- 2 месяца
• График работы во время испытательного срока- 5/2 (9 часов). После прохождения испытательного график может быть изменён по взаимной договоренности
• После прохождения испытательного срока присутствует дополнительная мотивационная политика

Просьба присылать CV на латышском, а также на английском или русском языке
Мы очень ценим каждое присланное резюме, но свяжемся только с теми кандидатами, которые пройдут первый отборочный тур (отбор, подходящих под требования, резюме).

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
HR speciālists
SIA “Media Solutions” ir programmatūras izstrādes uzņēmums, kas sniedz programmatūras izstrādes pakalpojumus un konsultācijas. Mūsu komandā ir ļoti pieredzējuši un kvalificēti IT konsultanti, analītiķi, UI speciālisti, dizaineri un programmatūras inženieri. Mūsu eksperti ir spējīgi nodrošināt web-aplikāciju un sistēmu izstrādāšanu, iekļaujot: pasūtījumu pārvaldības sistēmas, rezervēšanas sistēmas, CRM, e-komercijas vietnes,...

Uzņēmuma mājaslapahttps://media-solutions.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Customer Experience Manager (temporary 1.5 year contract)
Cabot Latvia SIA
Rīga
€ 2800 – 3200
Beigu termiņš: 26.04.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 18.05.2024
Mehānikas Inženieris - Konstruktors
SAF TEHNIKA AS
Rīga
€ 1800
Beigu termiņš: 18.04.2024