23
TRANSPORTA DISPEČERS
KREISS SIA
KREISS SIA
KREISS SIA

KREISS SIA

Pievienojieties lielākajam transporta uzņēmumam SIA Kreiss ar vairāk kā 3000 transportlīdzekļu vienību, 2500 profesionālu darbinieku, ar vairāk kā 250000 veiksmīgu pārvadājumu gadā.

Papildu informācija

Pienākumi:

  • Kravu pārvadājumu organizēšana;
  • Kravu piegādes procesa kontrolēšana;
  • Transporta pārvietošanās monitorings;
  • Operatīva jautājumu risināšana.

Prasības:

  • Spēja strādāt ar liela apjoma informāciju, precizitāte un stresa noturība;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi veikt darba pienākumus;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Spēja brīvi komunicēt latviešu, krievu un angļu valodā.

Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku, daudzveidīgu un atbildīgu darbu;
  • Mēneša atalgojumu sākot no 1070 EUR bruto;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātiem mēnešiem;
  • Profesionālās apmācības un kolēģu atbalstu;
  • Vērtīgu pieredzi starptautiska līmeņa uzņēmumā;
  • Mūsdienīgu biroju Krasta Biroji, Mazā Krasta iela 83.

Gaidām Jūsu CV!

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu.

Paldies par dalību.

Informējam, ka pirms pieņemšanas darbā tiek pārbaudīta pretendenta atbilstība likuma "Par aviāciju" 57.1 panta prasībām.

Papildus informāciju par kandidātu personu datu apstrādi skatīt SIA “Kreiss” privātuma politikā, kas pieejama SIA "Kreiss" mājas lapā”

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1070

Atrašanās vieta

    Latvija
    Mazā Krasta iela 83, Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inese Meikša
20283824

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.kreiss.lv