83
Klientu atbalsta speciālists/-e angļu valodā (darbs no 11. oktobra)
Printful Latvia AS

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, foto un video pakalpojumus dizaineriem un uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 300 tūkstoši klientu visā pasaulē.

Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1800 cilvēku komandu un izpildījuši 30 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo “vienradzi” jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.

Klientu atbalsta komanda palīdz klientiem izmantot Printful rīkus, pilnveidot savu e-komercijas veikalu, kā arī rast atbildes uz citiem ar e-komerciju saistītiem jautājumiem. Vēlamies sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus visiem klientiem, tāpēc aicinām komandai pievienoties vairākus pozitīvi noskaņotus klientu atbalsta speciālistus, kuri pievērš uzmanību detaļām un nebaidās no izaicinājumiem.

Šī ir pilnas slodzes attālināta darba pozīcija ar šādu grafiku:

  • otrdiena – sestdiena 15:30–24:00 (svētdiena, pirmdiena – brīvdienas)

    Attālinātajam darbam ir daudz priekšrocību. Aptuveni 50% Printful klientu atbalsta speciālistu strādā savās mājās ārpus Rīgas. Nepieciešamās apmācības nodrošinām arī tiešsaistē.

Tavi pienākumi:

  • sniegt klientiem ātras, precīzas un laipnas atbildes
  • izrādīt interesi par klientu jautājumiem un vēlmi palīdzēt
  • atbildēt uz vidēji 70 pieprasījumiem (telefona zvani, e-pasta un čata ziņas) vienas darba dienas laikā

Mēs sagaidām:

  • izcilas angļu valodas zināšanas (gan rakstiski, gan mutiski)
  • precizitāti un ātru darba ritmu
  • pozitīvu attieksmi un atbildības sajūtu
  • izcilas komunikācijas spējas
  • spēju saglabāt mieru, runājot ar klientiem

    Kā klientu atbalsta speciālists, tu kļūsi par tiltu, kas savieno klientus ar Printful, kā arī apgūsi visas biznesa nianses. Tā kā esam strauji augošs uzņēmums, tev būs plašas profesionālās izaugsmes iespējas.

Mēs piedāvājam:

  • apmaksātas četru nedēļu apmācības tiešsaistē
  • bruto atalgojumu 7,20 eur/stundā
  • veselības apdrošināšanu
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • daļēji apmaksātu sporta kluba abonementu
  • komandas saliedēšanās pasākumus gan tiešsaistē, gan klātienē
  • profesionālus izaicinājumus un iespēju iegūt pieredzi starptautiskā uzņēmumā

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja tev ir enerģiska personība un vēlme palīdzēt klientiem, pievienojies mūsu Klientu atbalsta komandai! Sūti mums savu CV angļu valodā.

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr. 40203050078)

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 7.2

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Agnese Žukauska

Printful piedāvā apdrukas, dizaina, foto un video pakalpojumus visiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Kopš dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1800 cilvēku komandu un izpildījuši 30 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo “vienradzi” jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.printful.com

Tev varētu interesēt arī:

Junior Data Engineer
Wandoo Finance SIA
Rīga
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 27.04.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 27.05.2024
Aktīvais pārdevējs rezerves daļu nodaļā
DOJUS Latvija SIA
Saldus novads
€ 1400 – 2400