44
Pārdevējs/-a Circle K Sloka - franšīze
Circle K Latvia

Darba pienākumi:

- nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanu degvielas uzpildes stacijā

- klientu konsultēšana par pieejamo preču un pakalpojumu klāstu

- kārtības un tīrības nodrošināšana veikala telpās un teritorijā

- preču pieņemšana, izkārtošana un dokumentu noformēšana

- drošības un iekšējās kārtības noteikumu ievērošana atbilstoši LR likumdošanas un uzņēmuma prasībām

Prasības kandidātam:

- vidējā izglītība

- labas latviešu valodas zināšanas, spēja sazināties arī krievu un angļu valodās tiks uzskatīta par priekšrocību

- iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību

- enerģija, aktivitāte, pozitīva attieksme pret cilvēkiem

- labas komunikācijas prasmes un vēlme pārdot

- spēja kvalitatīvi veikt darba pienākumus intensīva darba ritma apstākļos

Mēs piedāvājam:

- teicamus darba apstākļus

- daudzveidīgus darba pienākumus draudzīgā komandā

- stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu no 700 līdz 1000 EUR bruto / mēnesī.

- bonusi par plāna izpildi katru mēnesi

- darbinieku atlaides Circle K tirdzniecības tīklā gan degvielai, gan -25% gardajiem ēdieniem un kafijai. Kā arī 50% atlaide darbinieku pusdienām

- kompensēt ceļa izdevumus

- apmācību un izaugsmes iespējas

Šī var būt Tava pirmā darba vieta karjeras veidošanas ceļā!
Sūti savu pieteikumu uz personals@augstceltne.lv, vai zvani 67878401 un ar prieku satiksimies.

Nosūtot savu pieteikumu SIA "Augstceltne", Jūs brīvprātīgi piekrītat Jūsu pieteikuma dokumentā norādīto personas datu apstrādei darbā pieņemšanas nolūkā.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 700 - 1000

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
Kontaktpersona
Circle K Latvija
67878404

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.circlek.lv/darbs