24
Adero SIA
Starptautisko kravu ekspeditors un ekspeditoru asistents
Adero SIA
Adero SIA

Adero SIA

Aicinām darbā starptautisko kravu ekspeditorus un ekspeditoru asistentus.

Darba apraksts:

  • Kravu ekspedēšana, transporta organizēšana,
  • Sadarbības uzturēšana ar esošiem klientiem un jaunu klientu piesaiste,
  • Piedāvājuma sagatavošana, līguma slēgšana.

Prasības:

  • Vēlama pieredze starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumu loģistikā,
  • Valodu zināšana: Latviešu, Krievu, Angļu
  • Pozitīva attieksme, vēlme strādāt un sasniegt rezultātus.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darba vidi,
  • Draudzīgus un atsaucīgus darba kolēģus,
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika, izaugsmes iespējas.
  • Darba laiks: P-Pk no 9:00 – 18:00
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1275 - 3400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Lielā iela 19, Mārupe

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Adero SIA

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.adero.lv/