55
Latvijas Amerikas acu centrs SIA
PROJEKTU VADĪTĀJS struktūrvienībām “Redzes ekselences centrs”

SIA "Latvijas Amerikas acu centrs" ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs. Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, nodrošinot pilnvērtīgu acu un redzes veselības diagnostiku un ārstēšanu pieaugušajiem un bērniem.

Sakarā ar darbības paplašināšanu aicinām savā komandā PROJEKTU VADĪTĀJU struktūrvienībām “Redzes ekselences centrs”.

Darba pienākumi:

• Virzīt un attīstīt projektu atbilstoši uzņēmuma vīzijai un uzstādītajiem biznesa mērķiem;
• Projekta ietvaros pārstāvēt uzņēmumu sadarbības iestādēs un pasākumos;
• Patstāvīgi plānot, vadīt, virzīt, attīstīt, koordinēt, veicināt un kontrolēt projekta norisi,
komunikāciju ar projektā iesaistītajām pusēm, sadarbības partneriem un kolēģiem;
• Projektu dokumentācijas sagatavošana, noformēšana, uzraudzība;
• Risinājumu, piedāvājumu un tāmju sagatavošana;
• Sagatavot un iesniegt atskaites uzņēmumā noteiktajos termiņos un formā.

Prasības pretendentam:

• Vismaz 2 gadu darba pieredze komandas, procesu vai projektu vadībā;
• Augstākā vai speciālā izglītība projektu vadībā, jurisprudencē vai vadības zinātņu nozarē;
• Spēja organizēt kompleksus projektus, pieņemt lēmumus un operatīvi risināt nestandarta
situācijas;
• Izkoptas sadarbības prasmes, komunikabilitāte un emocionālā inteliģence;
• Analītiskās spējas, prasme ieraudzīt skaitļos sakarības un jaunas iespējas;
• Strukturēta pieeja darbam, atvērtība jaunām idejām;
• Labas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas;
• Labas iemaņas darbā ar datoru;
• B kategorijas vadītāja apliecība.

Piedāvājam:

• Profesionālas izaugsmes iespējas, iegūstot jaunu pieredzi nozares vadošajā uzņēmumā
Latvijā;
• Kvalitatīvu zināšanu un prasmju vidi personīgai izaugsmei;
• Interesantu un dinamisku darba vidi;
• Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;
• Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu.

Atalgojums: 1800 EUR bruto

Papildus informācija:
Pieteikumu ar motivācijas vēstuli un CV lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties".

Kontakti:
Adrese: A.Deglava 12a, Rīga
Tālrunis: +371 67272257
www.laac.lv

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 67272257

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.laac.lv

Tev varētu interesēt arī:

Production Manager
ASTRAL Executive Search SIA
Sigulda
€ 5000
Beigu termiņš: 02.05.2024
Pārdošanas vadītājs/-a Būvniecības un iepakošanas sektorā
IGLU Soft play
Rīga
€ 3500 – 4000
Beigu termiņš: 09.05.2024
B2B Sales Manager
Stockmann
Latvija
€ 2000 – 2350
Beigu termiņš: 28.04.2024