36
SIA "Rīgas 2.slimnīca"
BIOMEDICĪNAS LABORANTS

Pienākumi

  • Marķēt un reģistrēt iegūtos izmeklējamos materiālus;
  • Veikt izmeklējamo materiālu paraugu testēšanu saskaņā ar noteikto kātību un apstiprinātām metodēm;
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • Veikt izmeklēšanas rezultātu novērtēšanu un sekot iekšējās kvalitātes kontroles rezultātiem.

Prasības

  • Biomedicīnas laboranta sertifikāts;
  • Atbilstoša izglītība un reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • Imūnhematoloģijas kursu sertifikāts;
  • Pozitīva attieksme pret darbu, spēja uzņemties atbildību;
  • Spēja strādāt komandā.

Mēs piedāvājam

  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;
  • Piemaksu par maksas pakalpojumiem, nakts darbu, darbu svētku dienās, virsstundu darbu;
  • Atlaidi Rīgas sabiedriskajā transportā;
  • Atlaidi Slimnīcas sniegtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem;
  • Bezmaksas autostāvvietu.

Pamatojoties uz ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, SIA "Rīgas 2.slimnīca " informē, ka: 1) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Rīgas 2.slimnīca" Adrese: Ģimnastikas iela 1, Rīga, LV-1004; 2) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Papildus informāciju Jūs varat uzzināt mūsu mājas lapā: http://www.slimnica.lv/f/uploads//R2S_privatuma_atruna_kandidatiem.pdf vai sazinoties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu, e-pasts: datu.specialists@slimnica.lv

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1130

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Nepilna slodze
Kontaktpersona
Baiba Lāce
67607261
SIA "Rīgas 2. Slimnīca" ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību un balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, nodrošinot augsti kvalificētu traumatoloģiski ortopēdisko aprūpi un palīdzību.