42
I.O. Clinic Latvia, SIA
KVALITĀTES NODROŠINĀŠANAS SPECIĀLISTS/-E

SIA “I.O. Clinic Latvia”, Rīga
SIA I.O. Clinic ir nesen dibināts un dinamisks kosmētikas un sadzīves ķīmijas ražošanas uzņēmums. Mēs meklējam Kvalitātes nodrošināšanas speciālistu mūsu rūpnīcā.

Pienākumi:

Izstrādāt, uzturēt un ieviest saistošu dokumentu un procedūru sistēmu, kas nepieciešama saražoto produktu kvalitātes kontrolei un kas nosaka personāla rīcību dažādās situācijās, kas var ietekmēt saražotās produkcijas kvalitāti:

• izejvielu un produktu ienākošās un izejošās kvalitātes uzraudzība;
• produktu paraugu laboratorisko pārbaužu organizēšana saskaņā ar spēkā esošajiem standartiem un normām, rezultātu monitorings un kvalitātes uzlabošanas pasākumu izstrāde;
• nepieciešamās dokumentācijas izstrāde atbilstoši Latvijas un starptautisko standartu un likumdošanas prasībām;
• izsekojamības sistēmas nodrošināšana un uzturēšana;
• neatbilstošu produktu kontroles un sūdzību pārvaldības procesa organizēšana, produktu izņemšanas/ atsaukšanas procesa un prasību izstrāde;
• defektu, tehnoloģisku kļūmju un citu tehnoloģisko procesu noviržu gadījumu izpēte un tehnoloģiju izmaiņu, kā arī citu pasākumu piedāvāšana, tādu kļūmju turpmākai samazināšanai un/vai novēršanai;
• likumdošanas prasību ievērošanas kontrole uzņēmuma produkcijas marķējumā;
• darbinieku apmācību veikšana par sanitārajām un higiēnas normām, marķēšanu un citiem jautājumiem, ja nepieciešams;
• līdzdalība jaunu darba metožu un procesu ieviešanā, kas paaugstina darba efektivitāti un kvalitāti;
• sekošana līdzi izmaiņām tiesību aktos par produktu kvalitāti, izejvielām un marķējumu, un savlaicīga dokumentu un procedūru grozīšana, lai tie atbilstu aktuālajām tiesību aktu prasībām;
• rūpnīcas darba revīzijas veikšana un rīcības plānu izstrāde, pamatojoties uz revīzijas rezultātiem;
•vajadzības gadījumā, citu darba pienākumu izpildīšana, kas saistīti ar produktu kvalitātes jautājumiem.

Prasības:
• Augstākā izglītība vai profesionālā kvalifikācija sanitārajas/veterinārijas/ķīmijas/bioloģijas jomā;
• Kvalitātes kontroles speciālista kvalifikācija ir uzskatāma par priekšrocību;
• Pieredze darbā par kvalitātes kontroles/nodrošināšanas speciālistu ražošanā;
• Zināšanas par ISO 9001 un 22716 un to praktisko pielietojumu, kā arī Latvijas un ES tiesību aktiem par ķimiskajām vielām un higiēnu;
• Labas analītiskās domāšanas, komunikācijas un lēmumu pieņemšanas prasmes;
• Spēja un vēlme strādāt komandā;
• Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas tehniskās dokumentācijas un specifikāciju lasīšanas līmenī;

Tiks uzskatīts par priekšrocību:
• Zināšanas par citiem standartiem un to piemērošanu
• Kvalitātes kontroles speciālista darba pieredze pārtikas, kosmētikas vai mazgāšanas līdzekļu ražošanā

Mēs piedāvājam:
• Konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
• Profesionālās attīstības un izaugsmes iespējas
• Liela starptautiska uzņēmuma dinamisko darba vidi
• Citus bonusus darbiniekiem

Lūdzu, sūtiet savu CV sadaļā "Pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
I.O. Clinic Latvia SIA