27
Infinitum Agency SIA
PROJEKTU VADĪTĀJS

Aicinām mūsu komandai pievienoties Projektu vadītāju!

Infinitum ir digitālā mārketinga aģentūra, kas apvieno enerģiskus, ambiciozus digitālā mārketinga entuziastus. Palīdzam augt un sasniegt jaunas virsotnes dažādu nozaru klientiem no Baltijas, Lielbritānijas, Skandināvijas un citām valstīm. Infinitum ir kas vairāk par aģentūru - tā ir mērķtiecība, attīstība, kultūra un drošība.

Meklējam spēcīgu papildinājumu vienā no visatbildīgākajiem amatiem.

Infinitum meklē:
Projektu vadītāju, kas prot organizēt gan savu, gan komandas darbu un palīdzēt ne tikai piepildīt definētos klientu projektu mērķus, bet arī virzīt projektus vēl pat klientam nezināmos augstumos. Meklējam cilvēku, kas orientējas digitālā mārketinga nozarē (digitālā reklāma, SEO, sociālo tīklu komunikācija) un kurš izbaudītu aģentūras mainīgo vidi, spētu labi tikt galā ar lielu informācijas apjomu, kā arī iedziļināties klienta uzņēmuma specifikā. Tāpat, jāprot skaidri nodot projektu uzdevumi citām iesaistītajām pusēm un kontrolēt nodoto uzdevumu izpildi.

Pienākumi:

● Mērķtiecīgs darbs un komunikācija ar klientiem;
● Kopā ar komandu un klientiem plānot mēneša un ceturkšņa plānus;
● Plānot & virzīt projektu darbus - sagatavot darbu plānu, nodot darbus projektu komandai
un kontrolēt to izpildes gaitu;
● Veikt projektu kampaņu rezultātu analīzi, budžetu kontroli un sekot projektu mērķu izpildei;
● Veidot komandu tikšanās un komunicēt ar uzņēmuma stratēģiem;
● Rūpēties par projektu laika ieguldījuma rentabilitāti/produktivitāti;
● Sekot līdzi klientu industrijas jaunumiem un domāt par jaunām iespējām;
● Izbaudīt darbu ar dažādas nozares klientiem un augt līdzi nozarei.

Prasības:

● Zināšanas mārketingā un pieredze digitālā mārketinga projektu vadībā & īstenošanā;
● Latviešu un angļu valodas zināšanas augstā līmenī;
● Vēlme būt daļai no komandas, uzņemties iniciatīvu un virzīt klientu projektus;
● Spēja rast risinājumu jebkurā situācijā un strādāt mainīgā vidē;
● Prasme analizēt kampaņu rezultātus un ieviest vajadzīgās izmaiņas rezultātu uzlabošanai;
● Enerģiska, neatlaidīga un uz rezultātu orientēta personība ar vēlmi darboties proaktīvi un
profesionāli attīstīties.

Piedāvājam:

● Iespēju strādāt gan attālināti, gan klātienē;
● Mūsu komanda ir mūsu zīmols – piedāvājam kļūt par lektoru dažādos pasākumos un
konferencēs, kā arī piedalīties un apmeklēt vietējās, kā arī starptautiskās konferences;
● Super caurspīdīgu komunikāciju no vadības un kolēģiem;
● Apmācības uzsākot darba attiecības un regulāras iespējas papildus izglītoties (regulāri
rīkojam arī iekšējās starpnodaļu apmācības);
● Konkurētspējīgu un uz rezultātu balstītu pamatalgojumu (1200 - 1900 EUR bruto atkarībā
no iepriekšējās pieredzes) un ceturkšņa prēmijas;
● Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
● Iespēju pierādīt sevi un pretendēt uz izaugsmi komandā un uzņēmumā;
● Darba vietu modernā birojā pašā Vecrīgā;
● Darbs, mūsuprāt, labākajā kolektīvā, kādu būsi redzējis/-usi;
● Brīvdienu dzimšanas dienā un komandas saliedēšanās pasākumus – mums patīk iet
pārgājienos, braukt ar laivām, sarīkot smalkas un ne tik smalkas svinības;
● Ļoti aktīvu, tehnoloģisku, uz rezultātu orientētu un jautru vidi;
● Darbam nepieciešamo inventāru.

Piesakies un kļūsti par mūsu komandas daļu!

Sūti savu motivācijas vēstuli, CV vai LinkedIn profilu līdz 22.oktobrim sadaļā "pieteikties" un, iespējams, jau pavisam drīz kļūsi par mūsu komandas daļu!
Sazināsimies individuāli tikai ar tiem kandidātiem, kas iekļuvuši otrajā kārtā.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likumu, Infinitum informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Dalībnieku iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti mēneša laikā pēc pietiekšanās termiņa beigām.
Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Infinitum.
Kontaktinformācija: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 16-6, Rīga, LV-1050

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1900

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://infinitum.agency/