23
Rīgas Sociālais dienests
SOCIĀLOS DARBINIEKUS darbā ar ģimeni un bērniem un SOCIĀLOS DARBINIEKUS darbā ar sociālo gadījumu

aicina pievienoties savam kolektīvam

Galvenie darba pienākumi:

- identificēt klienta sociālās problēmas un izvērtēt sociālo situāciju, lemt par nepieciešamo intervenci, lai palīdzētu klientam (ģimenei) risināt radušās grūtības un motivēt viņu pārmaiņām, vadīt sociālā gadījuma risināšanas gaitu;
- sniegt klientam saprotamu skaidrojumu un ieteikumus par efektīvākajiem darbības virzieniem klienta sociālās situācijas uzlabošanai;
- sniegt profesionālu un kvalitatīvu psihosociālo atbalstu klientam ;
- klienta interesēs apzināt un piesaistīt nepieciešamos resursus;
- informēt un konsultēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un pakalpojumiem;
- organizēt saraksti ar klientu, citām personām un institūcijām, sagatavojot sarakstes un citu dokumentu projektus atbilstoši lietvedības prasībām lietišķo rakstu izstrādāšanā un noformēšanā;
-izstrādāt sociālās rehabilitācijas/atveseļošanās plānus, atbilstoši identificētājām sociālajām problēmām un vajadzībām;
-apzināt un piesaistīt nepieciešamos resursus sociālā gadījuma vadīšanas procesā t.sk., sociālos pakalpojumus, veicinot klienta līdzdarbību sociālās problēmas risināšanā.
-vadīt sociālā gadījuma risināšanas gaitu, nepieciešamības gadījumā, veidot starpprofesionāļu komandu, nodrošinot tās vadību un funkcionēšanu u.c.

Prasības kandidātiem:
Izglītība – otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā.

• vēlēšanās palīdzēt mūsu klientiem;
• prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā;
• labas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
• saskarsmes kultūra, prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
• spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, savas kompetences ietvaros.
• labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
• spēja strādāt stresa apstākļos;
• precizitāte, spēja apgūt jaunu informāciju un orientēties lielā informācijas daudzumā.

Mēs piedāvājam:

• profesionālo apmācību;
• lielisku, atsaucīgu un zinošu kolēģu atbalstu;
• stabilu darbu;
• sociālās garantijas;
• veselības polisi;
• apmaksātu papildatvaļinājumu;
• transporta braukšanas atvieglojumus Rīgas pilsētā.

Darba laiks - pilna slodze
Darba vieta- Rīgas Sociālā dienesta teritoriālie centri.
Darba alga- no 920.00 līdz 1000.00 eur (pirms nodokļu nomaksas).

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz 22.11.2021. sadaļā PIETEIKTIES.

CV lūdzam norādīt tikai to informāciju, kura ir nepieciešama, lai novērtētu jūsu piemērotību vakantajam amatam. Piesakoties vakancei, Jūs dodat atļauju Rīgas Sociālajam dienestam apstrādāt iesniegtos personas datus un saglabāt tos uz izsludinātās vakances atlases perioda laiku.

ATBILDĒSIM TIKAI OTRAJĀ KĀRTĀ IEKĻUVUŠAJIEM PRETENDENTIEM.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 920 - 1000

Papildu informācija: no 920.00 līdz 1000.00 eur (pirms nodokļu nomaksas).

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīgas Sociālā dienesta teritoriālie centri

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Rīgas Sociālais dienests .