24
SIA  "Cef Recruitment & Solutions"
Istabene/-is-virtuves palīdze/-gs
SIA "Cef Recruitment & Solutions"

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:

- Vēlama pieredze uzkopšanā un virtuves darbos;
- Atbildīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Strādīgi kandidāti ar koptu ārējo izskatu, kas darbu veic ātri un kvalitatīvi;
- Angļu valodas pamatzināšanas.

Darba pienākumu apraksts

Vācu uzņēmums aicina darbā istabeni/virtuves palīgu/-dzi pilsētā 17248 Larz.

Pienākumi:

- Istabu, sabiedrisko telpu uzkopšana;
- Brokastu galdu klāšana;
- Brokastu pagatavošana (olu, sviestmaižu un kafijas pagatavošana);
- Kā arī palīgdarbi virtuvē, piemēram, trauku mazgāšana;
- Nedēļā jāstrādā 40 h.

Mēs piedāvājam

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 11 eiro stundā (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Maksa par dzīvesvietu kopā ar ēdināšanu līdz 320 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803352 vai aizpildiet īsu pieteikuma formu zem sludinājuma teksta.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 11

Atrašanās vieta

    Vācija
    17248 Larz

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Linda Reskāja
67803351

Nodarbinātības valsts aģentūras licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr. 27/2016 no 14.12.2016.

Biroja adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 73-1, Rīga, Latvija, LV-1013.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.cef.lv