31
TĀMĒTĀJU vispārējiem būvniecības darbiem
Hansavest Latvija SIA

Pienākumi:

• Vispārējo būvniecības darbu izmaksu tāmju sastādīšana;
• Dokumentācijas sagatavošana;
• Augstas kvalitātes nodrošināšana un kontrole;
• Sadarbība ar piegādātājiem un pasūtītājiem;
• Termiņu ievērošana;
• Darboties saskaņā ar uzņēmuma plāniem;
• Atskaites un sadarbība ar kolēģiem un īpašniekiem.

Prasības:

• Vēlama izglītība būvniecības nozarē;
• Praktiska pieredze līdzīgā pozīcijā un izpratne par būvniecības objektu tāmēšanas procesu;
• Prasme strādāt ar datorprogrammām (MS Office, AutoCAD);
• Labas latviešu un vēlamas angļu, krievu valodas zināšanas;
• Spēja pieņemt lēmumus un analizēt savas kompetences ietvaros, atrodot arī nestandarta risinājumus;
• Ātra reaģēšana un augsta precizitāte;
• Spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
• Vēlama autovadītāja apliecība, B kategorija.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu darbu draudzīgā kolektīvā, lojālu un cilvēcīgu attieksmi;
• Iespēju patstāvīgi un radoši izpausties;
• Profesionālu izaugsmi un iespējamu savas komandas izveidi nākotnē;
• Atalgojumu atkarīgs no kvalifikācijas sākot no 1200 bruto;
• Uzņēmuma auto izmantošana darba vajadzībām;
• Darba pienākumu pildīšanai nepieciešamās ievadapmācības;
• Mūsdienīgu, kvalitatīvu darba vidi un patīkamus apstākļus;

Pieteikšanās:

CV un pieteikumu ar norādi „tāmētājs” sūtīt uz elina@hrnature.eu Informējam, ka sazināsimies ar 2 kārtas pretendentiem. Vairāk par uzņēmumu https://jumtusegumucentrs.lv/

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200

Papildu informācija: Atkarīgs no kvalifikācijas un slodzes, izaugsme ieplānota!

Atrašanās vieta

    Sigulda, Latvija
    Mazā Gāles iela 1, Sigulda, Siguldas pilsēta, LV-2150
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 AutoCAD MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
ELĪNA KORŠUNA
25632888

HB service SIA (Reģ.nr.40103516860) „Jumtu Segumu Centrs” Siguldā, kopš 2009.gada, specializējas jumtu segumu tirdzniecībā, jumtu izbūves renovācijas darbos, ēku renovācija un būvniecība. BNI Segewold biedrs no 2019. Palielinoties veicamā darba apjomam, aicinām pievienoties mūsu draudzīgajai 25 kolēģu komandai:

Uzņēmuma mājaslapahttps://jumtusegumucentrs.lv/