22
Automašīnu vērtēšanas speciālists/-e
Primero Finance AS

Tev mirdz acis runājot par automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli? Uzskati, ka diskusijās par auto vari pamatot savu viedokli ar faktiem, jo auto uzbūve Tev nav sveša? Tad šī vakance ir domāta tieši Tev.

GALVENIE PIENĀKUMI

• Veikt automašīnu tehniskā un vizuālā stāvokļa vērtēšanu atbilstošo uzņēmuma izstrādātajai politikai un vadlīnijām;
• Noteikt transportlīdzekļa vai transportlīdzekļu sastāva vērtību un tehnisko stāvokli klātienē vai attālināti;
• Izvērtēt iespējamo transportlīdzekļa ieķīlāšanas vai līzinga vērtību, izpētot tirgus cenas;
• Pārzināt un izpētīt interneta resursus, kas sniedz informāciju par transportlīdzekļu specifikāciju, modeļiem, cenām.

PRASĪBAS

• Iepriekšēja pieredze auto vērtēšanas speciālista vai līdzīgā amatā;
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• Plašas zināšanas par automašīnu tehnisko un vizuālo stāvokli;
• Zināšanas par transportlīdzekļu modeļu īpatnībām un vērtību;
• Augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja plānot darbu un noteikt prioritātes;
• Spēja uzņemties atbildību un ātri reaģēt;
• Prasme pārliecināt un argumentēt;
• Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem;
• Labas iemaņas darbā ar MS Office un biroja tehniku.
• Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.

MĒS PIEDĀVĀJAM

• Interesantu darbu strauji augošā uzņēmumā;
• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
• Veselības apdrošināšanu no pirmās darba dienas;
• Darba veikšanai nepieciešamās apmācības un atbalstu no kolēģiem;
• Spraigas un notikumiem bagātas darba dienas;
• Labus darba apstākļus un tehnisko nodrošinājumu;
• Darba alga sākot no 1000 EUR/bruto (atalgojums tiks noteikts atbilstoši kandidāta prasmēm un iemaņām).

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Maskavas iela 469

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office MS Teams MS Outlook

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Laine Ščerbinska
27605058

Mēs, Primero, mīlam auto tikpat stipri, cik Tu! Komforts, dinamika un jauda.. Tieši tā! Auto ir Tavs labākais draugs visās dzīves situācijās, un tas Tevi aizvedīs visur, kur vien vēlies! Lai Tu satiktu savu īsto un vienīgo, palīgā nāksim mēs – uzticamais auto iegādes partneris Primero! Mēs piedāvājam automašīnu līzingu, aizdevumu auto iegādei un aizdevumu pret auto no 2 000 EUR līdz 20 000 EUR uz termiņu līdz 84 mēnešiem.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.primero.lv/