21
Sanistal, SIA
Pārdevējs – konsultants apkures un santehnikas nodaļā

Sanistal ir profesionālās tirdzniecības uzņēmums ar 27 gadu pieredzi Baltijas tirgū. Latvijā atrodas Baltijas centrālais birojs, loģistikas centrs un darbojas vairākas filiāles: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Kuldīgā, Daugavpilī un Valmierā. Sanistal piedāvā profesionālus un tirgus situācijai atbilstošus risinājumus, paaugstinot klientu konkurētspēju tirgū.

Sanistal aicina darbā:

Pārdevēju – konsultantu apkures un santehnikas nodaļā
Darbam Sanistal filiālē Rīgā, Kapseļu ielā 15

Pienākumi:

• Apkures un santehnikas un citu preču tirdzniecība un pārdošanas procesa nodrošināšana;
• Sadarbība ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaistīšana;
• Tehniskās konsultācijas klientiem;
• Sadarbība ar esošajiem piegādātajiem.

Prasības:

• Vidējā vai augtākā izglītība. Tehniskā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;
• Prasme ātri un efektīvi orientēties tehniskajos jautājumos;
• Labas datorprasmes (MS Office);
• Latviešu un krievu valodu prasme;
• Komunikāciju prasmes;
• Atbildības sajūta un precizitāte;
• Spēja strādāt komandā.

Piedāvājam

• Darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā;
• Bruto atalgojumu no 1200 EUR mēnesī;
• Motivācijas programmu – piemaksas par sasniegtajiem rezultātiem;
• Sociālās garantijas;
• Apmācības un izaugsmes iespējas.

CV un pieteikuma vēstuli sūtiet sadaļā "pieteikties" līdz 27.10.2021.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200

Papildu informācija: no 1200 EUR mēnesī

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kapseļu iela 15

Darba veids

  • Pilna slodze