17
Sanistal, SIA
Noliktavas strādnieks

Sanistal ir profesionālās tirdzniecības uzņēmums ar 27 gadu pieredzi Baltijas tirgū. Latvijā atrodas Baltijas centrālais birojs, loģistikas centrs un darbojas vairākas filiāles: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Kuldīgā, Daugavpilī un Valmierā. Sanistal piedāvā profesionālus un tirgus situācijai atbilstošus risinājumus, paaugstinot klientu konkurētspēju tirgū.

Sanistal aicina darbā:

Noliktavas strādnieku
Darbam Sanistal filiālē Rīgā, Kapseļu ielā 15

Pienākumi:

• preču un kravu iekraušanas un izkraušanas darbi noliktavās un tās apkalpojošajā kravas
transportā;
• preču komisiju komplektēšana pēc pavadzīmēm, citu preču kustību apkalpošana;
• preču pieņemšana un izsniegšana no noliktavas.

Prasības:

• spēja ilgstoši strādāt fizisku darbu;
• latviešu, krievu valodu prasme;
• autokrāvēja apliecība;
• vēlama autopacēlāja vai tilta celtņa operatora apliecība;
• atbildības sajūta un precizitāte;
• spēja strādāt komandā.

Piedāvājam:

• bruto atalgojumu 1100 EUR;
• darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā;
• konkurētspējīgu atalgojumu;
• sociālās garantijas;
• izaugsmes iespējas.

CV un pieteikuma vēstuli sūtiet sadaļā "pieteikties" līdz 27.10.2021.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kapseļu iela 15

Darba veids

  • Pilna slodze