24
Grand Hotel Kempinski Riga
VIESMĪĻUS/-ES

Starptautiska 5 zvaigžņu viesnīca “Grand Hotel Kempinski Riga” aicina savā komandā:

Papildu informācija

Galvenie darba pienākumi:

  • Laipna un profesionāla viesu apkalpošana atbilstoši viesnīcas servisa standartiem
  • Ēdienu un dzērienu piedāvājuma pārzināšana
  • Darbs ar norēķinu sistēmu, kases aparātu

Prasības kandidātiem:

  • Profesionāla pieeja darbam, pieredze viesmīlības un tūrisma jomā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas (citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību)
  • Teicamas komunikācijas spējas un prasme strādāt komandā
  • Labas iemaņas klientu apkalpošanā, augsta atbildības sajūta un prasme rast risinājumu stresa situācijās

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā
  • Profesionālās pilnveides iespējas un apmācības
  • Apmaksātu ēdināšanu
  • Profesionālu un dinamisku darba vidi
  • Teicamus darba apstākļus Rīgas centrā
  • Atalgojumu no 4.76 EUR (bruto) stundā un sociālās garantijas

Ja Jūs vēlaties turpināt savu karjeru starptautiskā un prestižā Eiropas zīmola viesnīcā, lūdzam iesniegt CV, piesakoties sadaļā Pieteikties.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 4.76

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Aspazijas bulvāris 22, Rīga, LV-1050

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Līga Kalniņa
67670008

Reģistrācijas numurs 40003679697