32
SIA Novikontas Jūras koledža
ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJS/-A

KĻŪSTI PAR ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU NOVIKONTAS JŪRAS KOLEDŽĀ.

Kopā ar mums strādā vairāk nekā 200 instruktoru, skolotāju un profesionāļu no jūrniecības industrijas un ar to saistošām industrijām.
Iepriekšējā pieredze nav nepieciešama - mēs nodrošinām pilnu sākotnējo un pastāvīgo apmācību, kā arī iespēju attīstīties un pilnveidoties, strādāt draudzīgā kolektīvā un apmācīt mūsdienīgus un progresīvus studentus.

Galvenie darba pienākumi:
- mācību darba plānošana, organizēšana un vadīšana;
- mācību plānu izstrāde un ieviešana;
- sadarboties ar citiem kolēģiem;
- veikt individuālo darbu ar studentiem.

Prasības pretendentiem:
• augstākā pedagoģiskā izglītība vai speciālās izglītības specialitātē, vai maģistra grāds izglītībā šajā jomā;
• augsta atbildības sajūta;
• labas komunikācijas prasmes;
• prasme strādāt komandā, organizēt savu darbu;
• spēja strādāt saspringtās situācijās;
• labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office Word, Excel, Google documents).

Piedāvājam:
• sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
• iespēju strādāt dinamiskā vidē;
• interesantu un atbildīgu darbu atsaucīgā kolektīvā;
• profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;

Atalgojums sākot no 1300 EUR bruto

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300

Papildu informācija: Atalgojums sākot no 1300 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Duntes iela 17a, Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Novikontas Jūras koledža SIA

Novikontas Jūras koledža ir privāta mācību iestāde, kuras galvenais mērķis ir sagatavot kompetentus un internacionālajā vidē konkurētspējīgus jūrniekus navigācijas un kuģu mehānikas nozarē.

Uzņēmuma mājaslapahttps://novikontas.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Office Manager and CEO Assistant / Addo Solutions Client
Addo Solutions SIA
Rīga
€ 2500 – 2900
Beigu termiņš: 23.04.2024
HR Specialist
UNIMARS GROUP SIA
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 26.04.2024
Valdes asistents
DelfinGroup AS
Rīga
€ 2000 – 2500
Beigu termiņš: 22.04.2024