41
SDI Media Latvia SIA
ANGĻU – LATVIEŠU UN KRIEVU – LATVIEŠU VALODAS TULKOTĀJUS (ENG-LV un RUS-LV)

SDI Media Latvia, SIA
Ir pasaulē lielākā uzņēmuma, kas nodrošina tulkošanu, subtitrēšanu un ierunāšanu televīzijai, kino, video un DVD centriem, pārstāvniecība Latvijā.

Uzņēmums aicina darbā:
ANGĻU – LATVIEŠU UN KRIEVU – LATVIEŠU VALODAS TULKOTĀJUS
(ENG-LV un RUS-LV)

Darba pienākumi:

  • Tulkot tekstus dokumentālo un mākslas filmu un raidījumu subtitrēšanai un ieskaņošanai (izmantojot tekstus un videomateriālu).

Prasības:

  • Vēlama augstākā izglītība filoloģijā, var pieteikties arī šīs nozares studenti;
  • Ļoti labas angļu un latviešu; krievu un latviešu valodas zināšanas;
  • Iemaņas darbā ar datoru;
  • Spēja meklēt informāciju interneta resursos;
  • Pozitīva attieksme, precizitāte, prasme plānot laiku;
  • Prasme ātri un precīzi strādāt ar liela apjoma darbu;
  • Pieredze tulka amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu ārštatā (darbs attālināti no mājām);
  • Motivējošu atalgojumu atbilstoši padarītajam;
  • Elastīgu darba grafiku - iespēju apvienot darbu ar citām aktivitātēm un iespēju pašam izvēlēties sev ērtu darba laiku un vietu;
  • Tiešsaistes apmācību;
  • Ilgstošas sadarbības iespējas;
  • Interesantu un radošu darbu - iespēju gūt pieredzi darbā ar audiovizuālo materiālu tulkošanu un adaptāciju;
  • Darbu lielā, strauji augošā starptautiskā uzņēmumā.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt sadaļā "pieteikties".

Atbilde kopā ar pārbaudes darbu tiks izsūtīta tikai atbilstošiem kandidātiem.
Iesūtītie dokumenti tiks uzglabāti līdz konkursa beigām, un pēc konkursa noslēgšanās tie tiks dzēsti vai iznīcināti.

Darba vieta: Darbs no mājām
Alga mēnesī atbilstoši padarītajam sākot no 0,73Eur/par raidījuma min.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 0.73

Papildu informācija: Alga atbilstoši padarītajam sākot no 0,73Eur/par raidījuma min.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Darbs no mājām

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Sales Assistant/ Data Entry Specialist
Q.BEYOND
Rīga
€ 1700 – 2200
Beigu termiņš: 05.05.2024
Klientu apkalpošanas koordinators/Customer Care Coordinator
Norwegian Air Resources Latvia
Rīga
€ 1300
Beigu termiņš: 23.04.2024
Sales Specialist
Epic Frog
Rīga
€ 1825 – 2115
Beigu termiņš: 24.04.2024