19
Eiroplasts SIA
NOLIKTAVAS DARBINIEKS

SIA „Eiroplasts” - lielākais sadzīves ventilācijas piederumu ražotājs Baltijas valstīs - aicina darbā
NOLIKTAVAS DARBINIEKU

Prasības kandidātam:

• Vidējā vai vidējā tehniskā izglītība
• Minimālas PC zināšanas
• Latviešu vai krievu valodas zināšanas
• Vēlama darba pieredze noliktavas darbinieka amatā
• Precizitāte un augsta atbildības sajūta
• Kā priekšrocība kalpos elektroiekrāvēja apliecība

Darba pienākumi:

• Komplektēt preces ar skeneri atbilstoši pasūtījuma pavadrakstam
• Veikt izkraušanas, iekraušanas un novietošanas darbus

Piedāvājam:

• Personīgās izaugsmes un pilnveidošanās iespējas
• Darbam nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi
• Atalgojumu EUR 850-1200 pirms nodokļu nomaksas, akorda darba samaksa (pēc
padarītā)
• Sociālās garantijas, t.sk. nelaimes gadījumu apdrošināšanu

Atrodamies: Rīgā, Granīta iela 32 k-6.
Nokļūšana ar 50. autobusu, pietura „Ciemats”

Gaidām Jūsu CV sadaļā "pieteikties" vai personīgi iesniedzot augstāk norādītajā adresē.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 850 - 1200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Granīta iela 32 k-6

Darba veids

  • Pilna slodze