17
Siguldas novada pašvaldība
CEĻU BŪVINŽENIERIS/-E

Siguldas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr. LV90000048152)
aicina pievienoties komandai
CEĻU BŪVINŽENIERI
Transporta būvju nodaļā

Galvenie amata pienākumi :

• plānot un veikt kontroli veiktajiem ceļu, ielu, laukumu un satiksmes tehnisko līdzekļu uzturēšanas darbiem;
• sagatavot iepirkuma procedūrai nepieciešamo dokumentāciju;
• izskatīt un sagatavot tehniskos noteikumus savas kompetences ietvaros;
• veikt projektu izskatīšanu un skaņošanu savas kompetences ietvaros;
• vadīt būvdarbu projektus;
• veikt transporta būvju apsekošanas darbus;
• veidot satiksmes infrastruktūras objektu uzskaiti un datu bāzes;
• izskatīt un sagatavot atbildes uz iesniegumiem savas kompetences ietvaros.

Prasības pretendentam:
• augstākā izglītība transporta būvēs (inženieris) ;
• valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
• nepieciešama pieredze - 1 gads transporta būvju nozarē;
• teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas, Internet);
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• pārzināt un prast pielietot nozares normatīvos aktus;
• teicamas komunikācijas prasmes, atsaucība, iniciatīva, pozitīva attieksme;
• precizitāte, augsta atbildības izjūta.
Piedāvājam:
• iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis “Sigulda aizrauj!”;
• interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
• atalgojumu 1480 euro (pārbaudes laikā) pirms nodokļu nomaksas.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 3. novembrim ar norādi “Ceļu būvinženieris” nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 66909370.

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1480

Papildu informācija: atalgojumu 1480 euro (pārbaudes laikā) pirms nodokļu nomaksas

Atrašanās vieta

    Latvija
    Sigulda

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Siguldas novada pašvaldība .
66909370

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv