27
VEIKALA VADĪTĀJS
ELKOR
ELKOR
ELKOR

ELKOR

Luksus modes centrs “PODIUM” aicina pievienoties mūsu komandai Veikala vadītāju.

Darba pienākumi:
• Organizēt un vadīt veikala un personāla ikdienas darbību;
• Premium klases veikala sortimenta plānošana;
• Nodrošināt augstākā līmeņa klientu apkalpošanu ievērojot uzņēmuma standartus;
• Piedalīties tirdzniecības mārketinga pasākumu plānošanā un realizēšanā;
• Analizēt un novērtēt veikala pārdošanas rezultātus;
• Aktīvi piedalīties pārdošanas procesā.

Prasības kandidātam:
• Darba pieredze premium klases veikala vadītāja amatā;
• Teicamas pārdošanas un saskarsmes spējas;
• Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
• Līdera īpašības un tieksme uz rezultātu;
• Brīvas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;
• Labas iemaņas darbā ar datoru (Microsoft Office);
• Derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:
• Dinamisku un interesantu darbu premium klases modes centrā;
• Konkurētspējīgu atalgojumu no 1400 EUR bruto;
• Sociālās garantijas;
• Profesionālu, draudzīgu komandu un vadības atbalstu;
• Darbinieka priekšrocības;
• Profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas.

Lūdzam sūtīt savu cv uz cv@elkor.lv
Paldies par dalību!

Papildus informāciju par kandidātu personu datu apstrādi skatīt ELKOR mājas lapā, sadaļā ELKOR kompānijas privātuma politika.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Papildu informācija: Atalgojums ir atkarīgs no kandidāta pieredzes, iemaņām un zināšanām.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Brīvības bulvāris 21

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
. ELKOR
67070711

ELKOR saistošā premium klases modes centrā "PODIUM" divos stāvos tiek pārstāvēti vairāk nekā 20 pasaulē pazīstami modes zīmoli.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.podium.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Grāmatvedis
EBEKA International SIA
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Ikdienas pakalpojumu konsultants/-e (uz noteiktu laiku) | SEB, Talsi
SEB
Talsi

Beigu termiņš: 19.05.2024
Algu grāmatvedis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 1800 – 2200
Beigu termiņš: 05.05.2024